BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
XI edycja ogólnopolskiego konkursu o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych Technik-Absolwent Print
Written by Grzegorz Rados   
Tuesday, 21 March 2017 14:27

simpStowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich zaprasza uczniów i absolwentów średnich szkół zawodowych, ponadgimnazjalnych i pomaturalnych branży mechanicznej, samochodowej, lotniczej, mechatronicznej i pokrewnych jak np. elektronicznej, energetycznej, ochrony środowiska itp. do wzięcia udziału w XI edycji ogólnopolskiego konkursu o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP.

 

 

Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

- Etap I – organizowany przez jednostki terenowe SIMP (oddziały),

- Etap II (finałowy) – organizowany przez Zarząd Główny SIMP.

 

Nominowanie absolwenta do konkursu „Technik Absolwent Roku” w średnich szkołach zawodowych może się odbywać przez nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół, samorząd uczniowski. Udział w konkursie należy zgłaszać wypełniając kartę zgłoszeniową dostępną poniżej. Szczegóły w załączonym regulaminie. Wypełnioną kartę należy dostarczyć do sekretariatu właściwego terytorialnie Oddziału SIMP w terminie do 16.09.2017r.

 

Komisja Konkursowa Oddziału SIMP dokonuje analizy punktowej kart zgłoszeń i ustala wstępną kolejność w terminie do dnia 30.09.2017r., a następnie ostateczne zatwierdzenie wyników powinno odbyć się w terminie do dnia 15.10.2017r. Wręczeniem nagród za I etap konkursu zajmą się regionalne oddziały SIMP, które to do 15.10.2017r. prześlą do Biura ZG SIMP w Warszawie kserokopie dokumentów uczestników zakwalifikowanych do II etapu.

 

Główna Komisja Konkursowa dokona analizy przesłanych dokumentów i ostatecznie wyłoni najlepszych absolwentów w skali kraju, tj.:

- SUPER TECHNIK ABSOLWENT 2017

- TECHNIK ABSOLWENT 2017 - I miejsce

- TECHNIK ABSOLWENT 2017 - II miejsce

- TECHNIK ABSOLWENT 2017 - III miejsce

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Stowarzyszenia www.simp.pl . Wręczenie dyplomu i nagrody dla SUPER TECHNIKA ABSOLWENTA 2017 odbędzie się w siedzibie Zarządu Głównego SIMP w końcu listopada 2017 r., natomiast wręczenie dyplomów dla TECHNIKA ABSOLWENTA 2017 (miejsca I-III) oraz pozostałych absolwentów wyróżnionych odbędzie się we właściwych terenowo Oddziałach SIMP.

 

Załączniki:

  1. Regulamin konkursu.
  2. Karta zgłoszeniowa
  3. Plakat
 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet