BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
X edycja Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” Print
Written by Magdalena Machowska   
Monday, 03 April 2017 07:00

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni i działające w tej placówce Stowarzyszenie na Rzecz Osób niepełnosprawnych "Kropla Dobroci" zapraszają uczniów wszystkich typów szkół (specjalnych i masowych), instytucji zajmujących się edukacją artystyczną i uczestników warsztatów terapii zajęciowej do wzięcia udziału w X edycji Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. Festiwal odbędzie się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

 

 

Zgłoszenia do wzięcia udziału w festiwalu przyjmowane są w trzech kategoriach:

  1. muzyczne duety (osoba niepełnosprawna-zdrowy rówieśnik)
  2. zespoły (osoby niepełnosprawne lub skład integracyjny)
  3. kabarety (osoby niepełnosprawne lub skład integracyjny)

 

Uczestnicy muszą mieć swojego opiekuna (nauczyciel bądź rodzic). Do kategorii muzyczne duety należy zgłaszać pojedynczych uczestników, zespół/kabaret może liczyć max 6 wykonawców. Zgłoszenia - załączone poniżej karty uczestnictwa i amatorskie nagrania piosenki bądź programu kabaretowego należy przesyłać na adres e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it do 15.04.2017 r. Szczegółowe informacje w dostępnym poniżej regulaminie. Jurorzy festiwalu wybiorą uczestników, którzy zostaną zaproszeni na dwudniowe warsztaty poprzedzające przesłuchania konkursowe. Warsztaty odbędą się w dniach 16-17.05.2017 r. Uroczyste rozpoczęcie festiwalu, przesłuchania i Gala Laureatów odbędą się 18.05.2017 r. Więcej informacji na temat festiwalu znajdą Państwo na stronie: http://www.festiwal.bochnia.pl/.

 

Załącznik:

 

  1. Regulamin festiwalu
  2. Karta zgłoszeniowa
 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet