BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Tytuł honorowy profesora oświaty 2017 Print
Written by Małgorzata Kuś   
Wednesday, 01 February 2017 08:49

logo koUprzejmie informujemy, że termin nadsyłania wniosków o nadanie tytułu honorowego profesora oświaty upływa 28 lutego 2017 roku (liczy się data wpływu do Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim). Wymagania formalne i merytoryczne określa załączona procedura wraz z wnioskiem.

Read more...
 
Komunikat w sprawie odbioru aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczycieli – sesja zimowa 2016 Print
Written by Małgorzata Kuś   
Wednesday, 14 December 2016 00:00

logo koSzanowni Państwo Dyrektorzy

 

Informujemy, że akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczycieli – sesja zimowa 2016, będą do odebrania od 21 grudnia 2016 r. w siedzibie Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.,  Delegatury KO w Zielonej Górze oraz Terenowych Zespołów Wizytatorów w Międzyrzeczu, Sulęcinie i w Żarach, odpowiednio do miejsca lokalizacji szkoły, w której zatrudniony jest nauczyciel.

Read more...
 
Awans Zawodowy 2015 Print
Written by Małgorzata Kuś   
Tuesday, 30 June 2015 11:09

 

men2Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 marca 2013  r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz. U. z 2013 r. poz. 393) określa sposób odbywania stażu, rodzaj dokumentacji załączanej do wniosku nauczyciela o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego lub egzaminacyjnego, zakres wymagań do uzyskania poszczególnych stopni awansu zawodowego, tryb działania komisji kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych, wzory zaświadczeń o uzyskaniu akceptacji lub zdaniu egzaminu oraz wzory aktów nadania stopni awansu zawodowego.

 

Read more...
 


sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet