BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
XXXX Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Print
Written by Julian Szambelan (tel. 957255022)   
Thursday, 23 March 2017 09:10

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze od 40 lat wraz z lokalnymi współorganizatorami tj. Lubuskim Urzędem Wojewódzkim, Lubuskim Kuratorium Oświaty, Komendą Wojewódzką Policji, Komendą Wojewódzką Straży Pożarnej, WORD w Gorzowie Wlkp, oraz WORD w Zielonej Górze organizuje w szkołach Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, którego celem jest wychowywanie dzieci i młodzieży szkolnej w poszanowaniu przepisów ruchu drogowego, przez co następuje poprawa bezpieczeństwa drogowego wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Read more...
 
Uczeń na drodze – konkurs BRD Print
Written by Julian Szambelan (tel. 957255022)   
Thursday, 09 February 2017 16:02

Zapraszamy lubuskie szkoły podstawowe z terenu południowych powiatów do udziału w nowym konkursie BRD Uczeń na drodze, którego współorganizatorem jest Lubuski Kurator Oświaty. Celem organizacji konkursu jest przygotowanie wszystkich uczniów do bezpiecznego udziału w ruchu drogowym. Więcej informacji, w tym regulamin i szczegóły organizacyjne można znaleźć w załącznikach.

Read more...
 
Do dyrektorów szkół podstawowych Program poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego województwa lubuskiego na lata 2016-2025 Print
Written by Julian Szambelan (tel. 957255022)   
Tuesday, 18 October 2016 09:32

Mimo prawnego uregulowania spraw brd, podnoszenie poziomu bezpieczeństwa na polskich drogach postępuje bardzo wolno – w szczególności liczba osób zabitych w wypadkach drogowych sytuuje Polskę na ostatnich miejscach statystyk wśród 28 krajów UE. W tej sytuacji niezbędne jest podejmowanie kolejnych działań, pozwalających na poprawę tej niekorzystnej sytuacji, z wykorzystaniem wszelkich dostępnych środków. Zgodnie z rekomendacją Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego opracowano Program Poprawy brd w województwie lubuskim. Jego celem jest dążenie do realizacji „Wizji Zero” zorientowane na redukcję liczby zabitych i ciężko rannych do zera. Program opracowano z inicjatywy Wojewódzkiej Rrady BRD, której Lubuski Kurator Oświaty jest członkiem.

Read more...
 
Komunikaty Krajowego Komitetu Organizacyjnego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpiczeństwa w Ruchu Drogowym Print
Written by Julian Szambelan (tel. 957255022)   
Monday, 22 August 2016 12:10

 

Read more...
 
Wyniki etapu wojewódzkiego Konkursu „W Europie jeździmy bezpiecznie” Print
Written by Julian Szambelan (tel. 957255022)   
Friday, 20 May 2016 11:43

8 maj 2016, w sobotę, w SP w Brodach, przy pięknej pogodzie rozstrzygnięty został etap wojewódzki Konkursu „W Europie jeździmy bezpiecznie”. W etapie wzięło udział szesnaście najlepszych drużyn woj. lubuskiego wyselekcjonowanych w eliminacjach rejonowych. Dziękujemy wszystkim szkolnym koordynatorom – opiekunom drużyn za przeprowadzenie Konkursu w swojej szkole i przygotowanie dzieci do finału.

Read more...
 
Finał Konkursu lubuskiego BRD „W Europie jeździmy bezpiecznie” Print
Written by Julian Szambelan (tel. 957255022)   
Thursday, 14 April 2016 13:46

Zgodnie z informacją uzyskaną od organizatorów informujemy wszystkich finalistów Konkursu, że tegoroczny finał lubuski odbędzie się 7 maja 2016 r. w Zespole Szkół w Brodach Żarskich. Początek imprezy o godz. 11:00. Przewidywane zakończenie – do godz. 14:00. Prosimy koordynatorów wszystkich zakwalifikowanych szkół do potwierdzenia e-mailem udziału w imprezie ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ). Termin potwierdzenia udziału – do 18 kwietnia 2016. Poniżej zamieszczamy spis szkół – laureatów eliminacji rejonowych zakwalifikowanych do finału.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet