BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
BRD
XXXX Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Drukuj
Autor: Julian Szambelan (tel. 957255022)   
czwartek, 23 marca 2017 09:10

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze od 40 lat wraz z lokalnymi współorganizatorami tj. Lubuskim Urzędem Wojewódzkim, Lubuskim Kuratorium Oświaty, Komendą Wojewódzką Policji, Komendą Wojewódzką Straży Pożarnej, WORD w Gorzowie Wlkp, oraz WORD w Zielonej Górze organizuje w szkołach Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, którego celem jest wychowywanie dzieci i młodzieży szkolnej w poszanowaniu przepisów ruchu drogowego, przez co następuje poprawa bezpieczeństwa drogowego wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Więcej…
 
Uczeń na drodze – konkurs BRD Drukuj
Autor: Julian Szambelan (tel. 957255022)   
czwartek, 09 lutego 2017 16:02

Zapraszamy lubuskie szkoły podstawowe z terenu południowych powiatów do udziału w nowym konkursie BRD Uczeń na drodze, którego współorganizatorem jest Lubuski Kurator Oświaty. Celem organizacji konkursu jest przygotowanie wszystkich uczniów do bezpiecznego udziału w ruchu drogowym. Więcej informacji, w tym regulamin i szczegóły organizacyjne można znaleźć w załącznikach.

Więcej…
 
Do dyrektorów szkół podstawowych Program poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego województwa lubuskiego na lata 2016-2025 Drukuj
Autor: Julian Szambelan (tel. 957255022)   
wtorek, 18 października 2016 09:32

Mimo prawnego uregulowania spraw brd, podnoszenie poziomu bezpieczeństwa na polskich drogach postępuje bardzo wolno – w szczególności liczba osób zabitych w wypadkach drogowych sytuuje Polskę na ostatnich miejscach statystyk wśród 28 krajów UE. W tej sytuacji niezbędne jest podejmowanie kolejnych działań, pozwalających na poprawę tej niekorzystnej sytuacji, z wykorzystaniem wszelkich dostępnych środków. Zgodnie z rekomendacją Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego opracowano Program Poprawy brd w województwie lubuskim. Jego celem jest dążenie do realizacji „Wizji Zero” zorientowane na redukcję liczby zabitych i ciężko rannych do zera. Program opracowano z inicjatywy Wojewódzkiej Rrady BRD, której Lubuski Kurator Oświaty jest członkiem.

Więcej…
 
Komunikaty Krajowego Komitetu Organizacyjnego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpiczeństwa w Ruchu Drogowym Drukuj
Autor: Julian Szambelan (tel. 957255022)   
poniedziałek, 22 sierpnia 2016 12:10

 

Więcej…
 
Wyniki etapu wojewódzkiego Konkursu „W Europie jeździmy bezpiecznie” Drukuj
Autor: Julian Szambelan (tel. 957255022)   
piątek, 20 maja 2016 11:43

8 maj 2016, w sobotę, w SP w Brodach, przy pięknej pogodzie rozstrzygnięty został etap wojewódzki Konkursu „W Europie jeździmy bezpiecznie”. W etapie wzięło udział szesnaście najlepszych drużyn woj. lubuskiego wyselekcjonowanych w eliminacjach rejonowych. Dziękujemy wszystkim szkolnym koordynatorom – opiekunom drużyn za przeprowadzenie Konkursu w swojej szkole i przygotowanie dzieci do finału.

Więcej…
 
Finał Konkursu lubuskiego BRD „W Europie jeździmy bezpiecznie” Drukuj
Autor: Julian Szambelan (tel. 957255022)   
czwartek, 14 kwietnia 2016 13:46

Zgodnie z informacją uzyskaną od organizatorów informujemy wszystkich finalistów Konkursu, że tegoroczny finał lubuski odbędzie się 7 maja 2016 r. w Zespole Szkół w Brodach Żarskich. Początek imprezy o godz. 11:00. Przewidywane zakończenie – do godz. 14:00. Prosimy koordynatorów wszystkich zakwalifikowanych szkół do potwierdzenia e-mailem udziału w imprezie ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Termin potwierdzenia udziału – do 18 kwietnia 2016. Poniżej zamieszczamy spis szkół – laureatów eliminacji rejonowych zakwalifikowanych do finału.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet