Uczeń na drodze – test, który należy wykorzystać w eliminacjach szkolnych Drukuj
Autor: Julian Szambelan (tel. 957255022)
piątek, 03 marca 2017 09:39

Przekazujemy test do wykorzystania w szkołach w ramach eliminacji szkolnych do konkursu BRD Uczeń na drodze. Test należy przeprowadzić w szkole w okresie od 6 do 10 marca 2017 r. w terminach zgodnych z możliwościami szkoły. UWAGA – na końcu testu podajemy propozycje nagród dla uczniów na finale. Prosimy, żeby każdy uczeń zaznaczył jedną, która mu odpowiada. Sprawozdanie z wynikami wszystkich uczniów biorących udział należy przesłać do 24 marca 2017 r. Do eliminacji rejonowych zakwalifikowane zostaną szkoły, w których udział weźmie min. 90% uczniów. Miło nam poinformować, że swój udział zgłosiły 62 szkoły (7.264 uczniów).

Sprawozdanie z etapu szkolnego należy przesłać pocztą na adres:

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
ul. Nowa 4b
65-339 Zielona Góra,
z dopiskiem „Uczeń na drodze”

Uczen na drodze - test szkolny

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

ul. Nowa 4b

65-339 Zielona Góra,

z dopiskiem „Uczeń na drodze”