BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
XXXX Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Print
Written by Julian Szambelan (tel. 957255022)   
Thursday, 23 March 2017 09:10

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze od 40 lat wraz z lokalnymi współorganizatorami tj. Lubuskim Urzędem Wojewódzkim, Lubuskim Kuratorium Oświaty, Komendą Wojewódzką Policji, Komendą Wojewódzką Straży Pożarnej, WORD w Gorzowie Wlkp, oraz WORD w Zielonej Górze organizuje w szkołach Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, którego celem jest wychowywanie dzieci i młodzieży szkolnej w poszanowaniu przepisów ruchu drogowego, przez co następuje poprawa bezpieczeństwa drogowego wśród dzieci i młodzieży szkolnej.


Turnieje mają charakter wieloetapowy i mogą być organizowane na etapach: szkolnym, międzyszkolnym, miejskim, gminnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.

 

Na przełomie kwietnia i maja odbywać się będą finały powiatowe. W maju odbędą się finały wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym:
-    dla Specjalnych Szkół Podstawowych i Specjalnych Szkół Gimnazjalnych;
-    dla Szkół Ponadgimnazjalnych;
-    dla Szkół Gimnazjalnych;
-    dla Szkół Podstawowych.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły z województwa lubuskiego do wzięcia udziału w turniejach oraz do organizacji etapów szkolnych, celem wyłonienia najlepszych uczniów, którzy wezmą udział w dalszych etapach turniejów. Zgłoszenia drużyny finalistów eliminacji gminnych/szkolnych prosimy o przesyłanie do poszczególnych biur organizacyjnych turniejów powiatowych.

 

Informujemy, iż Biuro Organizacyjne Turniejów prowadzi Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze przy ulicy Chopina 7. KONTAKT: e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , telefon: 68 326 17 61.

 

Regulaminy, testy, programy obliczeniowe, oraz ogólne informacje dotyczące turniejów BRD można znaleźć pod adresem: http://www.pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego-turnieje/turnieje. Bezpłatny program testowy można pobrać na stronie: http://www.osk.org.pl.

 

Szczegółowe informacje odnośnie lubuskich eliminacji turniejów dostępne są pod adresem: http://www.pzm.pl/zo/zielona-gora/brd.

  

 

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet