Projekt „Mały Mistrz” Print
Written by Alicja Górska (tel.957255032)
Friday, 18 October 2013 12:33

ministerstwo sportu i turystykiMinisterstwo Sportu i Turystyki zaprasza nauczycieli, dyrektorów szkół podstawowych, doradców metodycznych na konferencję, która odbędzie w dniu 24 października 2013 r. nt. realizacji projektu „Mały Mistrz”.

Projekt skierowany jest do uczniów klas I – III szkół podstawowych.

Celem projektu „Mały Mistrz” jest m.in. wzmocnienie roli nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej i uatrakcyjnienie zajęć  wychowania fizycznego.

W załączeniu znajdziecie Państwo program  konferencji.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu.

Grażyna Felczak

Departament Sportu dla Wszystkich