XXIII Krajowa Konferencja szkoleniowa SNM Print
Written by Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)
Thursday, 14 November 2013 12:04

Stowarzyszenie Nauczycieli MatematykiStowarzyszenie Nauczycieli Matematyki organizuje w dniach od 24 do 27 stycznia 2014 roku w Helu XXIII Krajową Konferencję szkoleniową SNM. Serdecznie zapraszamy nauczycieli matematyki i informatyki wszystkich poziomów nauczania do udziału w warsztatach i wykładach. Zapraszamy również do zgłaszania ciekawych warsztatów autorskich.

Termin zgłoszenia udziału do 30 listopada 2013 roku.

Wszelkie informacje oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.snm.edu.pl/kksnm