Projekt „Kultura Tędy” – szkolenia dla animatorów i nauczycieli z regionu lubuskiego Print
Written by Alicja Górska
Thursday, 12 May 2016 08:10

regionalne centrum animacjiInformujemy, że w dniach 4-15 maja 2016 r. Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze prowadzi rekrutację na bezpłatne szkolenia skierowane do animatorów i nauczycieli z regionu lubuskiego. Szkolenia są realizowane w ramach projektu Kultura Tędy.

Odbędą się dwa cykle trzydniowych szkoleń w maju (20-22.05.2016 r.) i w czerwcu (10-12.06.2016 r.). Komisja wybierze 26 osób (13 animatorów i 13 nauczycieli).

Szkolenia mają za zadanie podnieść kompetencje zawodowe osób zajmujących się edukacją kulturową dzieci i młodzieży. Organizatorzy podkreślają, że o wyborze kandydatów nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia odbędą się w siedzibie Fundacji Salony w Zielonej Górze.

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze oprócz materiałów szkoleniowych zapewnia wyżywienie i noclegi dla uczestników spoza Zielonej Góry.

Tematy szkoleń są przedstawione w harmonogramie.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury organizatorzy proszą o wypełnienie formularza on-line.

Harmonogram, regulamin i formularz dostępne są na stronach rcak.pl i lubuskiekultura.pl

Tu link: http://rcak.pl/1550-ruszyla-rekrutacja-na-szkolenia

Koordynator projektu Kultura Tędy