Wojewódzka debata o cyberzagrożeniach Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak
poniedziałek, 27 marca 2017 11:24

logo koLubuski Kurator Oświaty i Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

zapraszają dyrektorówpedagogów szkolnych szkół podstawowych, gimnazjówszkół ponadgimnazjalnych oraz przedstawicieli Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych (maks. 2 osoby z każdej placówki) do wzięcia udziału w  wojewódzkiej debacie o zagrożeniach w cyberprzestrzeni, która odbędzie się 4 kwietnia 2017 r., w godz. 10.00-12.30, w kinie Helios. Debata będzie połączona z projekcją filmu Nerve (reż. H.Joost i A.Schulman).

Rekrutacja dla osób zainteresowanych uczestniczeniem w debacie będzie prowadzona do: 03.04.2017 r. do godz. 12.00. (przedłużona)

ko-gorzow.edu.pl/konferencje

Główne tematy, które będą poruszone podczas debaty to: naruszenie wizerunku w internecie, budowanie poczucia własnej wartości na bazie wirtualnych obserwatorów i wypełnianie woli cybernetycznych znajomych mającej znamiona cyberprzemocy.

PROGRAM

Wojewódzka debata o cyberzagrożeniach połączona z projekcją filmu Nerve w kinie Helios

4 kwietnia 2017r., kino Helios w Gorzowie Wlkp.

Organizatorzy: Lubuski Kurator Oświaty, Wydział Prewencji i Zespół Psychologów Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp.

GODZINA

TEMAT

Przywitanie uczestników debaty i wprowadzenie do filmu/tematu wiodącego

Projekcja filmu Nerve