BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Wojewódzka Konferencja Programu Erasmus+ w Sulechowie Print
Written by Aleksandra Klimczak (Tel. 95 725 50 34)   
Tuesday, 04 October 2016 15:15

logo LKOFundacja Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie, Lubuski Kurator Oświaty
oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają dyrektorów i nauczycieli szkół/placówek oświatowych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji i instytucji zajmujących się edukacją szkolną i kształceniem zawodowym, zainteresowanych aplikowaniem w programie Erasmus+, na spotkanie informacyjne dotyczące sektorów: Edukacja szkolna, Kształcenie i szkolenia zawodowe oraz Młodzież.

 

 

 

 

Spotkanie odbędzie się 27 października 2016 r., godz. 10.00-15.00, w Liceum Ogólnokształcącym im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie, ul. Licealna 10.

Zgłoszenie należy przesłać najpóźniej do 24 października br.

Formularz zgłoszenia na konferencję- https://womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=knf&id=30

 

W przypadku rezygnacji prosimy o kontakt mailowym z regionalnym konsultantem Programu Erasmus+ dla sektorów Edukacja Szkolna oraz Kształcenie i Szkolenia Zawodowe
w województwie lubuskim:

Mirosław Kwiatkowski, e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Erasmus+ jest programem Unii Europejskiej na rzecz kształcenia, szkolenia, młodzieży i sportu na lata 2014-2020 (zastąpił on program UE „Uczenie się przez całe życie ” i jego programy sektorowe, m.in.: Comenius, Leonardo da Vinci, Grundtvig, Młodzież w działaniu).

Celem spotkania jest omówienie założeń programu Erasmus+ oraz przedstawienie uczestnikom możliwości pozyskiwania środków na projekty w sektorach Edukacji szkolnej , Kształcenia i szkoleń zawodowych oraz Młodzieży.


Program spotkania obejmuje:

zapoznanie uczestników z zasadami udziału i finansowania projektów w programie Erasmus+ omówienie formularza aplikacyjnego (ze wskazówkami praktycznymi) i szczegółowych kryteriów oceny wniosków, cyklu projektowego, przedstawienie dobrych praktyk oraz sesję pytań i odpowiedzi.

W trakcie spotkania przewidziany jest posiłek i przerwa kawowa.

Po spotkaniu będzie możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny, przeprowadzą je osoby rekomendowana przez Narodową Agencję Programu Erasmus+.

 


Zgłoszenie udziału w Konferencji

Warunkiem udziału w konferencji jest jego wcześniejsze zgłoszenie, którego dokonuje się za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w linku poniżej.

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń i limit dostępnych miejsc. Nie przewiduje się dodatkowego potwierdzenia zakwalifikowania – w momencie wyczerpania wolnych miejsc system zgłoszeń zostanie automatycznie zamknięty i nie będzie możliwości dokonania zgłoszenia.

 

Dodatkowe informacje uzyskać można u regionalnego konsultanta Programu Erasmus+ dla sektorów Edukacja Szkolna oraz Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w województwie lubuskim:

Mirosław Kwiatkowski, tel. 95 721 61 21, 509 054 602

e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet