Poradnik dotyczący postępowania z dzieckiem doświadczającym przemocy Print
Written by Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)
Thursday, 19 January 2017 12:45

regionlany osrodek polityki spol zielona gora
Szanowni Państwo

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze zakończył projekt Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pn. „Dzieciństwo nie boli-wspólna lubuska sprawa". W ramach projektu powstał Poradnik dotyczący postępowania z dzieckiem doświadczającym przemocy. Poradnik zawiera wskazówki i porady będące jednocześnie odpowiedzią na problemy otrzymane w wynikach badań przeprowadzonych wśród policjantów, pracowników socjalnych, pedagogów i kuratorów sądowych. Badania te dotyczyły wskazania głównych problemów w podejmowanych działaniach na rzecz dzieci doświadczających przemocy domowej.

Mamy nadzieję, że Poradnik okaże się pomocny w Państwa pracy na rzecz ochrony najmłodszych. Poniżej przekazujemy link do portalu Lubuska Niebieska Tarcza, na której znajduje się poradnik: