BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Rodzice i uczniowie

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Anioły ze Szkoły Szkolne Koła Towarzystwa Obrony Zwierząt w Rzeczypospolitej Polskiej Print
Written by Izabela Chrostek   
Monday, 31 August 2015 15:49

W imieniu Towarzystwa Obrony Zwierząt w Rzeczypospolitej Polskiej zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu „Anioły ze Szkoły Szkolne Koła TOZRP", które uzyskało Honorowy Patronat Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt.


„Anioły ze szkoły" to projekt idealnie uzupełniający i uatrakcyjniający podstawę programową nauczania w szkołach. Celem akcji jest pobudzenie aktywności uczniów w działaniach pomocowych a przede wszystkim zrozumienia pojęcia empatii.
Towarzystwo Obrony Zwierząt w Rzeczypospolitej Polskiej jako członek Eurogroup for Animals w Brukseli ma dostęp do ogólnoświatowej bazy wiedzy dotyczącej ochrony zwierząt a także kontakt do największych organizacji w Europie takich jak Royal Society for the Prevention of Cruelty for Animals czy też Deutsche Tierschutzbund i ich doświadczeń edukacyjnych. Towarzystwo czerpie z tych możliwości a zdobytymi informacjami będzie dzielić się z ANIOŁAMI ze SZKOŁY. To niewątpliwie ubogaci wiedzę uczniów!
Więcej informacji o akcji w załącznikach.

Załącznik:
1. Regulamin Anioły ze Szkoły.
2. Informacja o akcji.
3. Przykładowe działania.
4. Plakat.

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet