Warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat Drukuj
Autor: Marcin Depta (tel. 957255011)
środa, 05 października 2016 14:27

logo zaprogramowani Serwis: www.zaprogramowani.com zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat na warsztaty programowania. Zajęcia odbywają się w WSB na Walczaka 25. Oferuje szkołom darmowe zajęcia o bezpieczeństwie w sieci, a w celu aktywizacji inicjatyw związane z tematyką programowania na terenie Gorzowa, zaprasza do współpracy nie tylko szkoły - między innymi planowane są zajęcia programowania w przedszkolach w roku następnym.
Prowadzone są również półkolonie, w wakacje planuje obóz programowania w Łagowie - więcej na www.camp.zaprogramowani.com  oraz http://polkolonie.zaprogramowani.com/

Serwis poszukuje także nauczycieli chętnych do współpracy.