BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Informacje ogólne

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa Print
Written by Julian Szambelan (tel. 957255022)   
Thursday, 23 February 2017 11:27

Zwracam się do Państwa dyrektorów z prośbą o pomoc w upowszechnieniu wiedzy na temat Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jest to narzędzie za pomocą którego obywatele mogą identyfikować zagrożenia, umiejscawiając je na mapie, które następnie weryfikowane są przez Policję. Takie działanie zapewnia jednocześnie upowszechnianie, wśród obywateli korzystających z KMZB, wiedzy o miejscach i charakterze zagrożeń.

 

Proszę o zapoznanie nauczycieli ze sposobami wprowadzania i pozyskiwania informacji o zagrożeniach, np. w formie pokazu korzystania z KMZB na radzie pedagogicznej. Proszę również rozważyć ewentualną formę dotarcia z informacją do uczniów, których należy zapoznać z narzędziem.

 

Mapa dostępna jest pod adresem https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html. Dodatkowe informacje znajdą Państwo pod adresem http://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.html.

 

Ewentualne pytania związane z obsługą KMZB oraz uwagi dotyczące funkcjonalności narzędzia proszę kierować na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

 

Instrukcja obsługi Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Lubuski Kurator Oświaty

/-/ Ewa Rawa

 

 

 

 

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet