Konkurs „Nasze talenty – Prowadzę lekcję języka obcego” Print
Friday, 09 September 2011 08:47

Ośrodek Rozwoju Edukacji ogłasza konkurs dla nauczycieli i uczniów „Nasze talenty – Prowadzę lekcję języka obcego” na film amatorski i scenariusz zajęć lekcyjnych poprowadzonych metodą LdL tj. Uczenie się poprzez nauczanie w oparciu o materiały prezentujące metodę, dostępne na stronie ORE.

Celem głównym konkursu jest promowanie wśród nauczycieli języków obcych gimnazjów i ponadgimnazjalnych szkół ogólnokształcących nowatorskiej metody uczenia Lernen durch Lehren tj. Uczenie się poprzez nauczanie (LdL). Organizatorzy zachęcają do zapoznania się z opisem metody i do obejrzenia filmów prezentujących lekcję LdL wraz z komentarzem twórcy metody, Jean – Pol Martinem.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.ore.edu.pl (link http://www.ore.edu.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=100&Itemid=1065- )

Karta zgłoszeniowa