Badanie preferencji w zakresie korzystania z treści internetowych w codziennej pracy nauczyciela matematyki klas IV - VI szkoły podstawowej Print
Written by Alicja Górska (tel.957255032)
Monday, 07 May 2012 12:59

alt

„Erim” – właściciel niezależnego i darmowego portalu edukacyjnego Zdamy.pl oraz „RES POLONA Wydawnictwo Edukacyjne Sp. z o.o.” zapraszają nauczycieli matematyki z klas IV-VI szkoły podstawowej do udziału w „Badaniu preferencji w zakresie korzystania z treści internetowych w codziennej pracy nauczyciela matematyki klas IV - VI szkoły podstawowej”.

Przystąpić do badania można w dwojaki sposób:

-        wypełniając elektroniczny formularz na stronie głównej Zdamy.pl;

-        wypełniając wersję papierową ankiety (do pobrania w formie PDF na stronach organizatorów),

-        wypełnioną ankietę należy odesłać na adres lub skrzynkę mailową jednego z organizatorów.

Wyniki badań będą prezentowane zbiorczo na stronach internetowych organizatorów.

Czas trwania badań: 10.III.2012-31.V.2012.

Formularz ankiety

Regulamin badań