Centralny rejestr MEN napraw i usług gwarancyjnych pracowni komputerowych Print
Written by Marcin Depta (tel. 957255011)
Tuesday, 01 December 2009 11:44

Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchomiło Centralny rejestr usług i napraw gwarancyjnych dla szkolnych pracowni komputerowych otrzymanych w ramach projektów MEN: „Pracownia komputerowa dla szkół", „Internetowe Centra Informacji Multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych".

Proszę o dokonanie zarejestrowania się do systemu na stronie www.men.gov.pl/gwarancjeserwisowe, zgodnie z podaną instrukcją oraz wpisanie wszystkich udokumentowanych świadczeń serwisowo-gwarancyjnych dotyczących realizowanych projektów MEN-EFS „Pracownie komputerowe dla szkół" oraz „ICIM" edycja 2004-2008.

Wprowadzone dane muszą być oparte o pisemne, udokumentowane potwierdzenia, poświadczające wykonanie usług gwarancyjnych i serwisowych. Proszę o dokonywanie wpisów wraz z numerem programu/umowy zgodnie z protokołem odbioru pracowni lub ICIM.

Przypominam, że zgodnie z zapisami znajdującymi się w protokole odbioru pracowni - szkoły, które otrzymały pracownie komputerowe w latach 2005 - 2008 w ramach projektów „Pracownie komputerowe dla szkół" oraz „Internetowe Centra Informacji Multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych" współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - są zobowiązane do przedstawiania kwartalnych informacji o wykonaniu przez dostawców sprzętu komputerowego zobowiązań gwarancyjnych. Całą dokumentację należy przechowywać do 31.12.2013r.

W sprawie problemów technicznych należy kontaktować się z Panem Łukaszem Kowalczykiem: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.