BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Centralny rejestr MEN napraw i usług gwarancyjnych pracowni komputerowych Print
Written by Marcin Depta (tel. 957255011)   
Tuesday, 01 December 2009 11:44

Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchomiło Centralny rejestr usług i napraw gwarancyjnych dla szkolnych pracowni komputerowych otrzymanych w ramach projektów MEN: „Pracownia komputerowa dla szkół", „Internetowe Centra Informacji Multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych".


Proszę o dokonanie zarejestrowania się do systemu na stronie www.men.gov.pl/gwarancjeserwisowe, zgodnie z podaną instrukcją oraz wpisanie wszystkich udokumentowanych świadczeń serwisowo-gwarancyjnych dotyczących realizowanych projektów MEN-EFS „Pracownie komputerowe dla szkół" oraz „ICIM" edycja 2004-2008.


Wprowadzone dane muszą być oparte o pisemne, udokumentowane potwierdzenia, poświadczające wykonanie usług gwarancyjnych i serwisowych. Proszę o dokonywanie wpisów wraz z numerem programu/umowy zgodnie z protokołem odbioru pracowni lub ICIM.


Przypominam, że zgodnie z zapisami znajdującymi się w protokole odbioru pracowni - szkoły, które otrzymały pracownie komputerowe w latach 2005 - 2008 w ramach projektów „Pracownie komputerowe dla szkół" oraz „Internetowe Centra Informacji Multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych" współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - są zobowiązane do przedstawiania kwartalnych informacji o wykonaniu przez dostawców sprzętu komputerowego zobowiązań gwarancyjnych. Całą dokumentację należy przechowywać do 31.12.2013r.


W sprawie problemów technicznych należy kontaktować się z Panem Łukaszem Kowalczykiem: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet