BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Edukacja prawna młodzieży Print
Written by Alicja Górska (tel.957255032)   
Thursday, 09 May 2013 07:58

paragrafSzanowni Państwo,

Dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych
województwa lubuskiego

 

W dniu 13 lutego 2013 roku w siedzibie Ministerstwa Sprawiedliwości podpisane zostało Porozumienie dotyczące edukacji prawnej młodzieży.

 

Organizatorzy zapraszają wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatów: zielonogórskiego grodzkiego i ziemskiego, nowosolskiego, świebodzińskiego, żarskiego, żagańskiego, wschowskiego, krośnieńskiego do udziału w tym programie.

 

W ramach programu prawnicy praktycy przeprowadzą nieodpłatnie 45. minutowe lekcje w szkole, podczas których przedstawione zostaną elementarne, podstawowe i praktyczne informacje dotyczące poszczególnych dziedzin prawa. Natomiast na życzenie szkoły będzie też przeprowadzona lekcja tematyczna z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego, pracy lub ubezpieczeń społecznych.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zgłoszeniem szkoły do udziału w programie „Edukacja prawna młodzieży” prosimy o zapoznanie się z komunikatem umieszczonym w Systemie Ankiet Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. (http://ankieta.ko-gorzow.edu.pl ; zakładka komunikatów) skierowanym do szkół ponadgimnazjalnych, do którego dołączono formularz zgłoszeniowy i adres email, na który należy go przesłać

w terminie do 10 maja 2013 r.

 

Sprawę prosimy potraktować jako bardzo pilną.

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet