Edukacyjny Symulator Ekonomiczny Investor Print
Written by Paulina Domańska
Friday, 26 September 2014 12:04

logo koLubuski Kurator Oświaty zwraca się z prośbą do dyrektorów szkół prowadzących kształcenie w zawodzie technik ekonomista o zachęcenie nauczycieli do udziału w prezentacji „Edukacyjnego Symulatora Ekonomicznego INVESTOR”.

Symulator w postaci gry strategiczno-decyzyjnej będzie przedstawiony przez pomysłodawcę dr inż. Waldemara Woźniaka (pracownika Uniwersytetu Zielonogórskiego) i twórców mgr inż. Andrzeja Miładowskiego i mgr inż. Tomasza Wojnarowskiego (pracowników firmy Converse Sp. z o.o.).

„Edukacyjny Symulator Ekonomiczny INVESTOR” powstał w ramach projektu POKL 2007-2013, nr umowy UDA – POKL.09.02.00-08-051/11-00, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej informacji i dane kontaktowe znajdują się w załączonej ulotce.

Załączniki:

Ulotka i inforacje o INVESTORZE