BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Pilne! Obowiązkowe szkolenia w ramach projektu „Pracownie komputerowe dla szkół”. Print
Written by Marcin Depta (tel. 957255011)   
Friday, 26 March 2010 11:37

W związku potrzebami szkoleniowymi szkół w zakresie wykonania zaległego zobowiązania organów prowadzących w ramach realizacji projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Pracownie komputerowe dla szkół”, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. informuje, że istnieje możliwość przeszkolenia nauczycieli oraz dyrektorów szkół, zgodnie ze złożoną deklaracją przystąpienia do w/w projektu.

 

Organizowane szkolenia będą możliwe w postaci zdalnej (e-learning), mieszanej (blended learning) oraz tradycyjnej. Akredytowane firmy szkoleniowe będą przeprowadzać szkolenia przy zachowaniu dotychczasowych wymogów, którymi są:

  1. zapewnienie wszystkim uczestnikom możliwości udziału w poszczególnych typach szkoleń (zgodnie z dotychczasowym zakresem szkolenia i wymiarem godzin), 
  2. dostarczenie każdemu nauczycielowi wymaganego kompletu podręczników i innych pomocy dydaktycznych,
  3. wystawienie przez akredytowany ośrodek szkoleniowy odpowiedniego certyfikatu ukończenia kursu wszystkim uczestnikom, którzy ukończyli daną formę kursową.

W związku z powyższym, zwracamy się do tych dyrektorów szkół, którzy uczestniczą w projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Pracownie komputerowe dla szkół”, a nie zgłosili do Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. zapotrzebowania na obowiązkowe przeszkolenia, o których mowa wyżej, aby przeanalizowali swoje potrzeby szkoleniowe i odpowiednio dokonali zgłoszenia w akredytowanych ośrodkach szkoleniowych. Poniżej wykaz placówek posiadających akredytację Lubuskiego Kuratora Oświaty:

  1. Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, ul. Chopina 15A, 65-031 Zielona Góra
  2. Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Sikorskiego 95, 66-400 Gorzów Wlkp.
  3. Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego, ul. Długa 13, 65-401 Zielona Góra
  4. Izba Rzemiosła i Przedsiębiorców, ul. Obotrycka, 66-40 Gorzów Wlkp.
  5. Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Stary Rynek 17, 65-958 Zielona Góra
  6. Nisiewicz Mikołaj Erfolg Consulting, ul. Mieszka I 46/1, 66-400 Gorzów Wlkp.

UWAGA! Szkolenia można realizować również w placówkach doskonalenia zawodowego posiadających akredytację innych Kuratorów Oświaty.

 

Zachęcamy akredytowane placówki doskonalenia nauczycieli do nadsyłania ofert szkoleń nauczycieli w ramach projektu "Pracownie komputerowe dla szkół".

 

W przypadku pytań i wątpliwości osoba wskazaną do kontaktu w powyższej sprawie jest Pan Marcin Depta (095 725 50 11; This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ).

 

Załącznik nr 1. Wykaz szkół, które zgłosiły zapotrzebowanie na przeszkolenie w ramach projektu MEN „Pracownie komputerowe dla szkół”.

 

Oferta Ośrodka Szkoleniowo-Egzaminacyjnego DC Edukacja we Wrocławiu

Oferta Erfolg Consulting w Gorzowie Wielkopolskim

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet