Ważne! Z powodów technicznych arkusze monitorowania należy wypełniać on-line w godzinach późno popołudniowych lub od czwartku 15 kwietnia br. Print
Written by Ewa Jałowy (tel. 957255016)
Tuesday, 13 April 2010 12:30

Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. uprzejmie informuje Państwa Dyrektorów szkół i placówek wyznaczonych do monitorowania wdrażania podstawy programowej, że z powodu przeniesienia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej platformy monitorowania na nowy serwer, w dniach 13 do 14 kwietnia działanie platformy może być znacznie wolniejsze.
W związku z tym, jeżeli istnieje taka możliwość, prosimy o wypełnianie arkuszy dopiero od czwartku 15 kwietnia lub w godzinach późno popołudniowych. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku ewentualnego nieotrzymania dotąd hasła i loginu lub innych problemów technicznych należy kontaktować się drogą mailową z obsługą platformy: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , natomiast w sprawach merytorycznych z odpowiednimi wizytatorami KO w Gorzowie Wlkp. Na pytania i wątpliwości dyrektorów odpowiedzi udzielają:

Ze strony Ministerstwa osobą odpowiedzialną za realizację działania jest Pan Andrzej Jasiński  (022  34 74 161;  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ).