BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Policealne Studium Aktorskie Print
Monday, 04 April 2011 12:46

4-letnie Policealne Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie zaprasza absolwentów szkół ponadgimnazjalnych posiadających świadectwo dojrzałości do podjęcia bezpłatnej nauki w zakresie specjalności: aktorstwo dramatyczne.


Policealne Studium Aktorskie posiada uprawnienia szkoły publicznej i ma prawo wydawania dyplomów państwowych w zawodzie: aktor dramatu.

 

W wyniku porozumienia władz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i dyrekcji Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie od roku akademickiego 2004/2005 słuchacze realizują dwa programy kształcenia w:

-Policealnym Studium Aktorskim im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, ukończenie którego umożliwia uzyskanie dyplomu w zawodzie aktor dramatu,

-Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na kierunku pedagogika szkolna z animacją kulturalną, ukończenie którego umożliwia uzyskanie tytułu licencjata.

Szczegółowe informacje o programie i zasadach przyjęcia oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej www.teatr.olsztyn.pl (zakładka studium aktorskie, link www.teatr.olsztyn.pl/?action=static&id=oszkole)

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet