Rodzice i uczniowie

V Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”, Print
Written by Alicja Górska
Thursday, 06 October 2016 14:44

polski komitet normalizacyjnyPolski Komitet Normalizacyjny informuje, że w roku szkolnym 2016/2017 organizuje V Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja”, który skierowany jest do uczniów i nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych wszystkich typów.

Tematem V Ogólnopolskiego Konkursu „Normalizacja i ja” jest: „Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów".

Zadaniem konkursowym dla uczniów jest wykonanie: pracy graficznej w konwencji komiksu, opracowania pisemnego lub zrealizowanie krótkiego filmu za pomocą telefonu komórkowego lub kamery.

Zadaniem dla nauczycieli jest opracowanie scenariusza lekcji w zaproponowanym obszarze tematycznym.

Na laureatów czekają cenne nagrody rzeczowe.

Szczegóły oraz dodatkowe informacje znajdują się w załączonym Regulaminie i plakacie, oraz na stronie portalu „Wiedza” PKN http://wiedza.pkn.pl/

1. Regulamin
  2. Plakat