Rodzice i uczniowie

XXI Ogólnopolski i XXXV Wojewódzki Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2017 Drukuj
Autor: Izabela Chrostek
piątek, 10 lutego 2017 15:45

sckbest            W imieniu organizatorów zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w XXI Ogólnopolskim i XXXV Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2017.

Warunkiem udziału jest nadesłanie w terminie do 20 czerwca 2017 r. samodzielnie napisanych utworów literackich.

W załączeniu przekazujemy regulamin przeglądu, kartę zgłoszeniową i notatkę o historii przeglądu.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.sckbest.pl, w podzakładce Konkurs Literacki Lipa.

Dane kontaktowe organizatora: tel. 33 499 08 33, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

regulamin przeglądu

karta zgłoszeniowa