BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Rodzice i uczniowie

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Etap wojewódzki konkursu Losy żołnierza ... 2017 Drukuj
Autor: Julian Szambelan (tel. 957255022)   
czwartek, 02 marca 2017 11:38

losyEtap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego oraz Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i Naszą" odbędzie się 30 marca 2017 r. o godzinie 11:00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze (ul. Kilińskiego 7, 65-508 Zielona Góra).

 

 

 

Skład komisji:

Jerzy Dutkiewicz (nauczyciel historii/doradca metodyczny) - przewodniczący;
Jolanta Stępkowska (nauczyciel historii/doradca metodyczny);
Julian Szambelan (koordynator wojewódzki).

 

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego oraz Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i Naszą". Rok szkolny 2016/2017

 

Nazwisko

Imię

Szkoła

Miejscowość

Wacławiak

Bartosz

Zespół Szkół nr 1  Szkoła Podstawowa

Żagań

Kaleta

Aleksandra

Społeczne Gimnazjum

Żary

Michalak

Julia

Społeczne Gimnazjum

Żary

Romanowicz

Jan

Gimnazjum Językowe we Wschowie

Wschowa

Grela

Krystian

Gimnazjum

Zwierzyn

Ziółkowski

Miłosz

Publiczne Gimnazjum

Rzepin

 

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Krzysztof Binkowski

I LO Wschowa

2

Krzysztof Sobczuk

I LO Wschowa

3

Karolina Tomczyszyn

I LO Zielona Góra

4

Jakub Derda

I Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

5

Agnieszka Podsiadło

II Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Krzysztof Binkowski

I LO Wschowa,

2

Krzysztof Sobczuk

I LO Wschowa,

3

Karolina Tomczyszyn

I LO Zielona Góra

4

Jakub Derda

I Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

5

Agnieszka Podsiadło

II Liceum Ogólnokształcące, Gorzów Wlkp.

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet