BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Rodzice i uczniowie

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
V Jubileuszowe Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe Dzieci: Człowiek i nauka… W poszukiwaniu bliskości wiedzy Drukuj
Autor: Magdalena Machowska   
piątek, 10 marca 2017 11:23

udjkUniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Uniwersytet Dziecięcy UDJK zapraszają uczniów szkół podstawowych do czynnego udziału w V Jubileuszowym Ogólnopolskim Sympozjum Naukowym Dzieci pod hasłem: Człowiek i nauka. W poszukiwaniu „bliskości” wiedzy pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego i JM Rektora UJK.

 

Sympozjum, które odbędzie się 09.06.2017r. przeznaczone jest dla uczniów szkół podstawowych i słuchaczy uniwersytetów dziecięcych z całej Polski, którzy zgłoszą swój udział i przedstawią propozycję ciekawej prezentacji multimedialnej, eksperymentu, pokazu z obszaru nauk matematyczno-przyrodniczych, humanistyczno-społecznych czy nowoczesnych technologii. Wystąpienie powinno realizować przewodnie hasło konferencji i wskazywać na użyteczność oraz humanistyczną bliskość wiedzy naukowej zarówno na etapie jej pozyskiwania, jak i zastosowania oraz komunikowania.

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału proszone są o przesyłanie zgłoszeń - dziesięciominutowych abstraktów wystąpień do 18.04.2017 r. na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Prelegenci, których propozycje zostaną zakwalifikowane przez Radę Naukową, zostaną powiadomieni do 01.05.2017 r. oraz zaproszeni na Sympozjum wraz z klasą czy wskazaną grupą osób towarzyszących oraz opiekunami.

 

Więcej informacji na temat sympozjum można znaleźć na stronie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego: www.ujk.edu.pl

 

Załącznik:

 

  1. Formularz zgłoszeniowy
 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet