Rodzice i uczniowie

XI edycja ogólnopolskiego konkursu o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych Technik-Absolwent Drukuj
Autor: Grzegorz Rados
wtorek, 21 marca 2017 14:27

simpStowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich zaprasza uczniów i absolwentów średnich szkół zawodowych, ponadgimnazjalnych i pomaturalnych branży mechanicznej, samochodowej, lotniczej, mechatronicznej i pokrewnych jak np. elektronicznej, energetycznej, ochrony środowiska itp. do wzięcia udziału w XI edycji ogólnopolskiego konkursu o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

- Etap I – organizowany przez jednostki terenowe SIMP (oddziały),

- Etap II (finałowy) – organizowany przez Zarząd Główny SIMP.

Nominowanie absolwenta do konkursu „Technik Absolwent Roku” w średnich szkołach zawodowych może się odbywać przez nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół, samorząd uczniowski. Udział w konkursie należy zgłaszać wypełniając kartę zgłoszeniową dostępną poniżej. Szczegóły w załączonym regulaminie. Wypełnioną kartę należy dostarczyć do sekretariatu właściwego terytorialnie Oddziału SIMP w terminie do 16.09.2017r.

Komisja Konkursowa Oddziału SIMP dokonuje analizy punktowej kart zgłoszeń i ustala wstępną kolejność w terminie do dnia 30.09.2017r., a następnie ostateczne zatwierdzenie wyników powinno odbyć się w terminie do dnia 15.10.2017r. Wręczeniem nagród za I etap konkursu zajmą się regionalne oddziały SIMP, które to do 15.10.2017r. prześlą do Biura ZG SIMP w Warszawie kserokopie dokumentów uczestników zakwalifikowanych do II etapu.

Główna Komisja Konkursowa dokona analizy przesłanych dokumentów i ostatecznie wyłoni najlepszych absolwentów w skali kraju, tj.:

- SUPER TECHNIK ABSOLWENT 2017

- TECHNIK ABSOLWENT 2017 - I miejsce

- TECHNIK ABSOLWENT 2017 - II miejsce

- TECHNIK ABSOLWENT 2017 - III miejsce

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Stowarzyszenia www.simp.pl . Wręczenie dyplomu i nagrody dla SUPER TECHNIKA ABSOLWENTA 2017 odbędzie się w siedzibie Zarządu Głównego SIMP w końcu listopada 2017 r., natomiast wręczenie dyplomów dla TECHNIKA ABSOLWENTA 2017 (miejsca I-III) oraz pozostałych absolwentów wyróżnionych odbędzie się we właściwych terenowo Oddziałach SIMP.

Załączniki:

1. Regulamin konkursu.