BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Rodzice i uczniowie

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
41 edycja Wojewódzkich Zawodów Fizycznych Print
Written by Grzegorz Rados   
Tuesday, 21 March 2017 15:00

wom gorzowWojewódzki Ośrodek Metodyczny i Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego do wzięcia udziału w 41 edycji Wojewódzkich Zawodów Fizycznych, które odbędą się 4 kwietnia 2017r., o godzinie 11.00, w ZSO nr 1. Zachęcamy również nauczycieli fizyki do zgłaszania swoich uczniów.

 

 

Zawody składają się z dwóch części:

– część I (60 min) – uczeń rozwiązuje trzy zadania otwarte,

– część II (60 min) – uczeń rozwiązuje piętnaście zadań zamkniętych.

 

Zakres wiedzy i umiejętności wymagany na zawodach jest zgodny z nową podstawą programową kształcenia ogólnego z fizyki i astronomii na III i IV etapie kształcenia w zakresie podstawowym i rozszerzonym.

 

W zawodach może wziąć udział 8 uczniów z jednej szkoły. Wyniki ustala się w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej. Na wynik drużyny szkolnej składa się suma punktów uzyskanych przez czterech uczniów danej szkoły, którzy uzyskali najlepsze wyniki w konkursie.

 

Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 14 dni od dnia przeprowadzenia konkursu, uczestnicy zostaną o nich poinformowani drogą elektroniczną (mailową).

 

Załącznik:

  1. Regulamin konkursu (wraz z kartą zgłoszeniową)

 

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet