Raport. Realizacja programu Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach. 2010/2011 Drukuj
Autor: Alicja Górska (tel.957255032)
wtorek, 04 października 2011 13:30

Prezentujemy Państwu raport „Realizacja programu Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach 2010/2011”.

Raport został opracowany na podstawie:

- sprawozdań z realizacji programów i harmonogramów poprawy efektywności kształcenia sporządzonych przez dyrektorów szkół,

- sprawozdania z realizacji programu „Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach”

- raportu „Monitoring realizacji programów i harmonogramów poprawy efektywności kształcenia”.

Zachęcamy Państwa Dyrektorów do zapoznania się z jego treścią i wykorzystania w planowaniu działań na rok szkolny 20112012.

Raport „Realizacja programu Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach 2010/2011”