Zmodyfikowane szkolne programy poprawy efektywności kształcenia na rok szkolny 2011/2012 Drukuj
Autor: Alicja Górska (tel. 957255032)
czwartek, 03 listopada 2011 08:36

Dyrektorzy szkół realizujących w roku szkolnym 2011/2012 programy poprawy efektywności kształcenia.

Otrzymaliście Państwo pisma w sprawie opracowanych programów poprawy efektywności kształcenia z opinią i uwagami zawartymi w odpowiednim załączniku do pisma.
W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że zmodyfikowanych programów szkolnych,  uwzględniających zaproponowane zmiany, nie należy przesyłać do Kuratorium Oświaty.
Zgodnie z harmonogramem Programu „Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach” realizowany będzie monitoring wdrażania programów szkolnych, podczas którego będą one analizowane także w zakresie wprowadzonych modyfikacji.