BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Zebranie informacji o stanie realizacji zadań wpływających na poprawę wyników nauczania Print
Written by Alicja Górska (tel.957255032)   
Thursday, 15 March 2012 16:16

altZgodnie z harmonogramem Programu „Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach” przystępujemy do etapu zebrania informacji o stanie realizacji zadań wpływających na  poprawę wyników nauczania, zaplanowanych w programach szkolnych w ramach realizacji powyższego Programu Lubuskiego Kuratora Oświaty.

 

 

W związku z tym, prosimy wszystkich dyrektorów szkół zaproszonych do Programu „Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach” w roku szkolnym 2011/2012 o pobranie, wypełnienie i wysłanie arkusza informacyjnego za pomocą elektronicznego Systemu Ankiet Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.  Ankieta będzie aktywna w terminie od 20 do 30 marca 2012 r.

W przypadku zespołu szkół należy wypełnić ankietę oddzielnie dla szkoły podstawowej i gimnazjum.

 

Ponadto, w 25% powyższych szkół zaplanowano zebranie informacji w sposób bezpośredni. W związku z tym, w dniach od 20 do 30 marca br. wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., po wcześniejszych uzgodnieniach z dyrektorami, odwiedzą wylosowane szkoły.

 

Wszystkim dyrektorom, dziękujemy za współpracę w realizacji zadań edukacyjnych skutkujących m.in. podnoszeniem efektywności kształcenia.

W załączeniu prezentujemy arkusz informacyjny.

 

Załączniki

pobierz arkusz informacyjny

 

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet