BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Sprawozdanie z realizacji szkolnych programów poprawy efektywności kształcenia Print
Written by Alicja Górska (tel.957255032)   
Wednesday, 26 June 2013 09:16

logo koW związku ze zbliżającym się zakończeniem zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2012/2013 przechodzimy do etapu oceny efektów kształcenia w wyniku wdrożenia programów szkolnych (program poprawy efektywności kształcenia, lub plan poprawy efektywności kształcenia, lub inny dokument mający na celu podniesienie efektywności kształcenia opracowany i wdrażany w szkole).

 

 

 

Proszę Dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjów biorących udział w programie o przesłanie sprawozdań z realizacji tych programów do 12 lipca 2013 r. Sprawozdania, które powinny zawierać informacje według schematu dołączonego do niniejszego pisma należy przekazać pocztą tradycyjną na adres Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.

 

Jednocześnie informuję, że raport końcowy z realizacji programu „Podnoszenie efektywności kształcenia w lubuskich szkołach podstawowych i gimnazjach” zaprezentowany zostanie w drugiej połowie sierpnia 2013 r. podczas konferencji podsumowującej efekty kształcenia w szkołach biorących udział w tym programie.

 

Załączniki

Schemat  sprawozdania

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet