BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Informacje ogólne

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Spotkanie koordynacyjne uczestników projektu Impuls i konferencja rozpowszechniająca w Oldenburgu Drukuj
Autor: Alicja Górska (tel. 95 7255032)   
czwartek, 12 czerwca 2014 15:00

impuls transferW dniach 4 – 5 czerwca 2014 r. w Oldenburgu, w ramach realizowanego niemiecko – polsko - holenderskiego projektu IMPULS (Implementacja kontaktów z praktyką w przedsiębiorstwach dla nauczycieli i uczniów) dotowanego z programu unijnego Comenius, odbyło się spotkanie koordynacyjne wszystkich uczestników projektu i konferencja rozpowszechniająca.

 

 

 

 

W pierwszym dniu, w grupach roboczych uczestnicy spotkania pracowali w zakresie tematów związanych z planowanymi zadaniami projektowymi, możliwościami rozpowszechniania i zabezpieczenia długofalowości koncepcji doskonalenia oraz implementacją kontaktów z praktyką do programów szkolnych, a także ewaluacją.

 

W drugim dniu odbyła się konferencja rozpowszechniająca nt. „Kontakty z praktyką i orientacja zawodowa w europejskich regionach przygranicznych” (Wymiana doświadczeń między przedsiębiorcami, nauczycielami i uczniami o działaniach w Niemczech, Polsce oraz Niderlandach) .

 

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet