BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Konkurs „Uczenie poprzez nauczania – uczniowie prowadzą lekcje języka obcego” Print
Written by Alicja Górska (tel.957255032)   
Friday, 28 September 2012 10:16

altOśrodek Rozwoju Edukacji ogłasza konkurs dla nauczycieli i uczniów "Uczenie poprzez nauczanie - uczniowie prowadzą lekcje języka obcego" na film amatorski i scenariusz zajęć lekcyjnych poprowadzonych metodą LdL (Lernen durch Lehren) w oparciu o materiały prezentujące metodę dostępne na stronie ORE.

 

 

Celem głównym konkursu jest promowanie wśród nauczycieli języków obcych gimnazjów i ogólnokształcących szkół ponadgimnazjalnych nowatorskiej metody uczenia Lernen durch Lehren tj. Uczenie się poprzez nauczanie (LdL).

Organizatorzy zachęcają do zapoznania się z opisem metody i do obejrzenia filmów prezentujących lekcję LdL wraz z komentarzem twórcy metody Jean – Pol Martinem. Warunki konkursu oraz termin nadsyłania prac podano w regulaminie dostępnym na stronie ore.edu.pl pod linkiem "Konkurs dla nauczycieli i uczniów poświęcony pracy metodą LdL na lekcjach języka obcego"

oraz w załączniku.

 

Załączniki:

Regulamin

Karta zgłoszenia


 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet