Konkurs „Uczenie poprzez nauczania – uczniowie prowadzą lekcje języka obcego” Print
Written by Alicja Górska (tel.957255032)
Friday, 28 September 2012 10:16

altOśrodek Rozwoju Edukacji ogłasza konkurs dla nauczycieli i uczniów "Uczenie poprzez nauczanie - uczniowie prowadzą lekcje języka obcego" na film amatorski i scenariusz zajęć lekcyjnych poprowadzonych metodą LdL (Lernen durch Lehren) w oparciu o materiały prezentujące metodę dostępne na stronie ORE.

Celem głównym konkursu jest promowanie wśród nauczycieli języków obcych gimnazjów i ogólnokształcących szkół ponadgimnazjalnych nowatorskiej metody uczenia Lernen durch Lehren tj. Uczenie się poprzez nauczanie (LdL).

Organizatorzy zachęcają do zapoznania się z opisem metody i do obejrzenia filmów prezentujących lekcję LdL wraz z komentarzem twórcy metody Jean – Pol Martinem. Warunki konkursu oraz termin nadsyłania prac podano w regulaminie dostępnym na stronie ore.edu.pl pod linkiem "Konkurs dla nauczycieli i uczniów poświęcony pracy metodą LdL na lekcjach języka obcego"

oraz w załączniku.

Załączniki: