"MegaMisja - program edukacji cyfrowej dla świetlic szkolnych” objęty patronatem honorowym Lubuskiego Kuratora Oświaty Print
Written by Inga Nawrot
Friday, 08 April 2016 14:06

Mega-MisjaW imieniu organizatorów informujemy, iż w okresie od dnia 31 marca 2016 r. do dnia 29 kwietnia 2016 r. trwa rekrutacja do pierwszej edycji programu edukacji cyfrowej dla świetlic szkolnych MegaMisja.

MegaMisja
to kompleksowy program edukacji cyfrowej skierowany do świetlic szkolnych. Celem przedsięwzięcia jest wzrost kompetencji cyfrowych dzieci w wieku od 6 do 10 lat oraz uatrakcyjnienie zajęć w świetlicach. Szkoły podstawowe mogą zgłaszać chęć udziału w projekcie poprzez wypełnienie wniosku na stronie internetowej megamisja.pl do dnia 29 kwietnia 2016 r.

Załączniki:

Regulamin przedsięwzięcia