Nadzór pedagogiczny

Szkoła dla Ekorozwoju Print
Written by Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)
Friday, 19 October 2012 15:33

logo_koNa wniosek dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Łęknicy prezentujemy przykład dobrej praktyki – Szkoła dla Ekorozwoju

Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy za realizację Projektu edukacyjno-wychowawczego pn.: „Szkoła dla Ekorozwoju” otrzymał Certyfikat LCAE-IX 2012 (Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej). Projekt uzyskał wysokie wyniki w ankiecie przeprowadzonej wśród uczniów i rodziców biorących udział w działaniach ekologicznych. Bardzo pozytywne przyjecie przez społeczność lokalną akcji „Zbiórka Makulatury”, „Oszczędzamy Energię”, „Zbieramy Surowce Wtórne”, „Marsz Ekologiczny” oraz realizację działań ekologicznych wspólnie z zaprzyjaźnioną szkołą z Bad Muskau (Niemcy) pn. „Jesienne inspiracje".

Załącznik:

1. Opis przykładu dobrej praktyki