Nadzór pedagogiczny

Koło fotograficzne Print
Written by Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)
Wednesday, 16 January 2013 09:59

zdjecie sample 1Na wniosek dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. F. Chopina w Żarach prezentujemy przykład dobrej praktyki –  Koło fotograficzne

Forma pracy z dziećmi w postaci koła fotograficznego uczy w szczególny sposób postrzegania otaczającej rzeczywistości. Uwrażliwia na piękno przyrody, uczy dostrzegania tego, na co w normalnych warunkach dziecko nie zwróciłoby uwagi. Dzieci dzięki prowadzonym zajęciom nabywają umiejętności posługiwania się aparatem fotograficznym i poznają arkana sztuki fotografowania. Teoria połączona z praktyką daje wspaniałe efekty.

Załącznik 1: Opis przykładu dobrej praktyki + zdjęcia