Nadzór pedagogiczny

Dzień Otwarty – organizacja imprezy Drukuj
Autor: Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)
wtorek, 14 maja 2013 09:16

do-organizacjaNa wniosek dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Królowej Jadwigi w Lubsku prezentujemy przykład dobrej praktyki –  Dzień Otwarty – organizacja imprezy

Celem nadrzędnym przedsięwzięcia było zorganizowanie Dnia Otwartego dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych i nawiązanie bliższej współpracy z młodzieżą Gutenberg Obreschule oraz Dnia Wiosny dla gimnazjalistów. Zorganizowana impreza to ciekawe i pomysłowe przedsięwzięcie, które zyskało uznanie wśród społeczności gimnazjalnej i uczniów klas szóstych szkół podstawowych. To połączenie nauki, zabawy i sportu, dające możliwości zdobywania wiedzy, rozwijania swoich pasji i odkrywania talentów.

Załącznik 1: Opis przykładu dobrej praktyki