Nadzór pedagogiczny

„Odzieżówka czyta dzieciom” Print
Written by Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)
Friday, 24 May 2013 12:05

Odzieżówka czyta dzieciomNa wniosek dyrektor Zespół Szkół Odzieżowych im. Krzysztofa Kieślowskiego w Gorzowie Wlkp. prezentujemy przykład dobrej praktyki –  „Odzieżówka czyta dzieciom”

„Odzieżówka czyta dzieciom” – działanie skierowane do dzieci z „Zawarcia”, rozwija wyobraźnię i zainteresowania czytelnicze maluchów. Młodzieży pozwala rozwijać umiejętność pracy zespołowej i społecznej. Innowacyjność działania polega na współpracy między uczniami szkoły ponadgimnazjalnej z dziećmi w wieku przedszkolnym. Dzięki tej współpracy szkoła może działać dla społeczności osób niepełnosprawnych (przedszkole integracyjne) oraz dzielnicy – Zawarcie. Placówka staje się w ten sposób ośrodkiem kultury – rozwijanie czytelnictwa.

Załącznik 1: Opis przykładu dobrej praktyki

Załącznik 2: Zdjęcia