BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Nadzór pedagogiczny

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Procedura upowszechniania przykładów dobrych praktyk w województwie lubuskim Print
Written by Grażyna Kołogrecka- Dul (tel. 957255031)   
Thursday, 07 January 2010 12:47

logo koZgodnie z §17 pkt. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U.Nr 168,poz.1324) Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. będzie upowszechniało przykłady dobrych praktyk:

 

1) za pośrednictwem strony internetowej,

2) przez bezpośrednią prezentację podczas konferencji, szkoleń lub narad.

 

Na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. przykłady dobrych praktyk będą upowszechniane zgodnie z Procedurą upowszechniania przykładów dobrych praktyk na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. obowiązującą na podstawie Zarządzenia Nr 700/2009 Lubuskiego Kuratora Oświaty z dnia23 grudnia 2009 r. w sprawie wprowadzenia procedury upowszechniania przykładów dobrych praktyk na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.

 

Przykład dobrej praktyki do zamieszczenia na stronie internetowej zgłasza dyrektor szkoły przekazując do Lubuskiego Kuratora Oświaty Wniosek w sprawie upowszechniania przykładu dobrej praktyki na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. (załącznik nr 1 do Procedury). Opis przykładu dobrej praktyki winien być dokonany zgodnie ze wzorem (załącznik nr 2 lub załącznik nr 3 do Procedury).

 

Dyrektorzy i nauczyciele proszeni są o dokładne przeanalizowanie zamieszczonej niżej Procedury i bezwzględne stosowanie się do niej. Materiały przekazywane do Kuratorium niezgodnie z Procedurą będą odsyłane do szkół.

 

Pliki:

Procedura upowszechniania przykładów dobrych praktyk na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp wraz z wnioskiem i wzorem opisu.

Wzór wniosku dyrektora

Wzór opisu PDP (załącznik 2 do procedury)

Wzór opisu PDP(załącznik 3 do procedury)

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet