BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Nadzór pedagogiczny

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Raport z nadzoru pedagogicznego sprawowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2011/2012 Print
Written by Ewa Jałowy (tel. 95 725 50 16)   
Tuesday, 11 December 2012 13:05

logo LKOUprzejmie informuję, że zgodnie z § 19 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. Nr 168, poz. 1324), Lubuski Kurator Oświaty w każdym roku szkolnym opracowuje i przedstawia Ministrowi Edukacji Narodowej, w terminie do 31 października, wnioski wynikające ze sprawowanego nadzoru pedagogicznego. 

 

W związku z powyższym w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. został opracowany dokument pod nazwą: ,,Raport z nadzoru pedagogicznego sprawowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w Gorzowie Wlkp. w roku szkolnym 2011/2012”, w którym zawarto wnioski


z przeprowadzonych we wskazanym okresie ewaluacji zewnętrznych, kontroli planowych i doraźnych, jak również z działań Lubuskiego Kuratora Oświaty na rzecz wspomagania szkół i placówek.

 

Zachęcając wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ww. dokumentem, wierzę, że przyczyni się do poprawy i doskonalenia pracy szkół i placówek, w których Państwo pracują.

 

(-) Bogna Ferensztajn

Lubuski Kurator Oświaty

 

Załączniki:

  1. Raport z nadzoru pedagogicznego sprawowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2011/2012 (wersja pełna).
  2. Wyciąg z Raportu z nadzoru pedagogicznego sprawowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2011/2012 (wnioski z ewaluacji zewnętrznych, kontroli planowych i doraźnych oraz z działalności wspomagającej prowadzonej przez Lubuskiego Kuratora Oświaty).
 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet