BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Nadzór pedagogiczny

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Wykaz raportów z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych przeprowadzonych w województwie lubuskim w roku szkolnym 2013/2014 Print
Written by Beata Wachowiak (tel. 957255026)   
Thursday, 09 October 2014 11:20

Wykaz raportów z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych przeprowadzonych w województwie lubuskim w roku szkolnym 2013/2014 dostępnych na stronie www.npseo.pl/action/raports 

 

Ewaluacja zewnętrzna całościowa

 

Przedszkola:

  1. Miejskie Przedszkole nr 1 im. Małego Przyrodnika w Sulęcinie
  2. Miejskie Przedszkole nr 1 w Gorzowie Wlkp.
  3. Miejskie Przedszkole nr 1 w Gubinie
  4. Miejskie Przedszkole nr 13 w Gorzowie Wlkp.
  5. Miejskie Przedszkole nr 14 w Zielonej Górze
  6. Miejskie Przedszkole nr 17 w Gorzowie Wlkp.
  7. Miejskie Przedszkole nr 3 w Zielonej Górze
  8. Miejskie Przedszkole nr 3 w Żarach
  9. Miejskie Przedszkole nr 8 w Zielonej Górze

 

Szkoły podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa nr 8 w Zielonej Górze
  2. Szkoła Podstawowa w Murzynowie
  3. Szkoła Podstawowa w Nowym Kurowie

 

Ewaluacja zewnętrzna problemowa

 

Przedszkola:

  1. Miejskie Przedszkole nr 7 w Zielonej Górze
  2. Miejskie Przedszkole nr 7 w Żarach
  3. Miejskie Przedszkole w Iłowej
  4. Przedszkole Miejskie nr 11 w Gorzowie Wlkp.
  5. Przedszkole nr 1 w Międzyrzeczu
  6. Przedszkole nr 10 w Gorzowie Wlkp.
  7. Przedszkole nr 19 w Zielonej Górze
  8. Przedszkole nr 23 w Gorzowie Wlkp.
  9. Przedszkole nr 3 w Słubicach
  10. Przedszkole nr 4 w Gorzowie Wlkp.
  11. Przedszkole nr 4 w Krośnie Odrzańskim
  12. Przedszkole nr 6 w Zielonej Górze
  13. Przedszkole w Bledzewie
  14. Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kargowej
  15. Przedszkole w Zespole Szkół Edukacyjnych w Skwierzynie

 

Szkoły podstawowe:

  1. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Toporowie
  2. Samorządowe Przedszkole w Lubniewicach
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej Soli
  4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach
  5. Szkoła Podstawowa nr 10 w Zespole Szkół w Żarach
  6. Szkoła Podstawowa nr 15 w Gorzowie Wlkp.
  7. Szkoła Podstawowa nr 2 w Gubinie
  8. Szkoła Podstawowa nr 2 w Krośnie Odrzańskim
  9. Szkoła Podstawowa nr 2 w Słubicach
  10. Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowej Soli
  11. Szkoła Podstawowa nr 7 w Zespole Szkół w Żaganiu
  12. Szkoła Podstawowa Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kargowej
  13. Szkoła Podstawowa Przedszkole w Zespole Szkół Edukacyjnych w Skwierzynie
  14. Szkoła Podstawowa w Bielawach
  15. Szkoła Podstawowa w Boleminie
  16. Szkoła Podstawowa w Kalsku
  17. Szkoła Podstawowa w Kunowicach
  18. Szkoła podstawowa w Niegosławiu
  19. Szkoła Podstawowa w Niwiskach
  20. Szkoła Podstawowa w Smogórach
  21. Szkoła Podstawowa w Starych Drzewcach
  22. Szkoła Podstawowa w Wierzbnie
  23. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Ściechowie
  24. Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich
  25. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Samorządowych w Krzeszycach
  26. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół nr 13 w Gorzowie Wlkp.
  27. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół nr 20 w Gorzowie Wlkp.
  28. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Przewozie
  29. Katolicka Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wlkp.

Gimnazja:

  1. Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół w Żaganiu
  2. Gimnazjum nr 1 w Kostrzynie nad Odrą
  3. Gimnazjum nr 2 w Kostrzynie nad Odrą
  4. Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół w Żarach
  5. Gimnazjum w Czarnowicach
  6. Gimnazjum w Torzymiu
  7. Gimnazjum w Zespole Szkół w Ściechowie
  8. Gimnazjum w Zespole Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich
  9. Gimnazjum w Zespole Szkół Samorządowych w Krzeszycach
  10. Gimnazjum w Zespole Szkół nr 13 w Gorzowie Wlkp.
  11. Gimnazjum w Zespole Szkół nr 20 w Gorzowie Wlkp.
  12. Gimnazjum w Zespole Szkół w Przewozie
  13. Katolickie Gimnazjum w Gorzowie Wlkp.

 

Szkoły ponadgimnazjalne:

  1. Liceum Ogólnokształcące w Czerwieńsku
  2. Liceum ogólnokształcące w I Zespole Szkół we Wschowie
  3. Liceum Ogólnokształcące w Nowej Soli
  4. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie
  5. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Sulęcinie
  6. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku
  7. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Technicznych w Zbąszynku
  8. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Sławie
  9. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Witnicy
  10. Technikum nr 2 w Zespole Szkół Technicznych w Słubicach
  11. Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Technicznych w Zielonej Górze
  12. Technikum w I Zespole Szkół we Wschowie
  13. Technikum w Zespole Szkół Budowlanych w Międzyrzeczu
  14. Technikum w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze
  15. Technikum w Zespole Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp.
  16. Technikum w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie
  17. Technikum w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Sulęcinie
  18. Technikum w Zespole Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wlkp.
  19. Technikum w Zespole Szkół Odzieżowych w Gorzowie Wlkp.
  20. Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku
  21. Technikum w Zespole Szkół Samochodowych w Żarach
  22. Technikum w Zespole Szkół Technicznych w Zbąszynku
  23. Technikum w Zespole Szkół w Sławie
  24. Technikum w Zespole Szkół w Witnicy
  25. Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Szprotawie
  26. Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2 w Zespole Szkół Technicznych w Słubicach
  27. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w I Zespole Szkół we Wschowie
  28. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Budowlanych w Międzyrzeczu
  29. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze
  30. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp.
  31. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie
  32. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Sulęcinie
  33. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wlkp.
  34. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Odzieżowych w Gorzowie Wlkp.
  35. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku
  36. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Samochodowych w Żarach
  37. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Technicznych w Zbąszynku
  38. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół w Sławie
  39. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół w Witnicy
  40. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Zawodowych w Szprotawie

Inne placówki:

  1. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Gorzowie Wlkp.
  2. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gubinie
  3. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Krośnie Odrzańskim
  4. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Międzyrzeczu
  5. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sławie
  6. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Strzelcach Krajeńskich
  7. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sulechowie
  8. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Żaganiu
  9. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Wschowie
  10. Bursa w Zielonej Górze
  11. Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie
  12. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Przytoku
  13. Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach
  14. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lipkach Wielkich
  15. Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze
  16. Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp.

 

Raporty z ewaluacji przeprowadzonych na terenie całej Polski

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet