BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Nadzór pedagogiczny

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Wykaz raportów z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych Print
Written by Beata Wachowiak (Tel. 095 725 50 26)   
Friday, 07 August 2015 07:54

logo koWykaz raportów z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych przeprowadzonych w województwie lubuskim w roku szkolnym 2014/2015 dostępnych na stronie www.npseo.pl/action/raports

W rozwinięciu lista placówek.

 

 

Ewaluacja zewnętrzna całościowa:

 

Przedszkola:

  1. Przedszkole Niepubliczne " Chatka Kubusia Puchatka" w Gorzowie Wlkp.
  2. Miejskie Przedszkole Nr 37   w Zielonej Górze
  3. Przedszkole Nr 3 w Lubsku
  4. Miejskie Przedszkole nr 30 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze
  5. Miejskie Przedszkole nr 10 w Żarach
  6. Miejskie Przedszkole Nr 9 w Zielonej Górze
  7. Publiczne Przedszkole Nr 1 w Świebodzinie
  8. Przedszkole Miejskie nr 20 w Gorzowie Wlkp.
  9. Prywatne Przedszkole Elemelek  w Gorzowie Wlkp.
  10. Przedszkole Miejskie nr 2 w Gorzowie Wlkp.
  11. Miejskie Przedszkole Nr 2 w Żaganiu
  12. Przedszkole Miejskie nr 12 w Gorzowie Wlkp.

 Szkoły podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze
  2. Szkoła Podstawowa w Jasieniu
  3. Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie

 

Ewaluacja zewnętrzna problemowa:

 

Przedszkola:

  1. Publiczne Przedszkole nr 3 w Świebodzinie im. Czesława Janczarskiego w Świebodzinie
  2. Miejskie Przedszkole Nr 5 w Żaganiu
  3. Miejskie Przedszkole Nr 6 w Żaganiu
  4. Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14 w Gorzowie Wlkp.
  5. Przedszkole Miejskie nr 21 w Gorzowie Wlkp.
  6. Przedszkole Miejskie nr 22 w Gorzowie Wlkp.
  7. Przedszkole Miejskie nr 3 w Gorzowie Wlkp.
  8. Miejskie Przedszkole nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze
  9. Niepubliczne Przedszkole   w Zielonej Górze
  10. Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Zielonej Górze
  11. Przedszkole Miejskie nr 30 w Gorzowie Wlkp.
  12. Przedszkole Miejskie nr 6 w Gorzowie Wlkp.
  13. Przedszkole Miejskie nr 33 w Gorzowie Wlkp.
  14. Przedszkole nr 4 w Słubicach
  15. Przedszkole w Pszczewie
  16. Przedszkole Miejskie nr 25 w Zielonej Górze
  17. Przedszkole Miejskie nr 13 w Zielonej Górze
  18. Przedszkole samorządowe w Jasieniu
  19. Publiczne Przedszkole  Samorządowe w Trzebielu

Szkoły Podstawowe:

  1. Katolicka Szkoła Podstawowa w Żarach
  2. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Miasteczku
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1w Żaganiu
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 Żaganiu
  6. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Żaganiu
  7. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Świebodzinie
  8. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w  Świebodzinie
  9. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
  10. Publiczna Szkoła Podstawowa w Grabicach
  11. Publiczna Szkoła Podstawowa w Małomicach
  12. Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedoradzu
  13. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ochli
  14. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ogardach
  15. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku
  16. Publiczna Szkoła Podstawowa w Tucznie
  17. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielisławicach
  18. Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia w Gorzowie Wlkp.
  19. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września - Woldenberczyków w Dobiegniewie,
  20. Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
  21. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku
  22. Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach
  23. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzepinie
  24. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Gorzowie Wlkp.
  25. Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie
  26. Szkoła Podstawowa nr 21w Gorzowie Wlkp.
  27. Szkoła Podstawowa nr 5 w Gorzowie Wlkp.
  28. Szkoła Podstawowa nr 6 w Zielonej Górze
  29. Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.
  30. Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła W Dąbrówce Wielkopolskiej
  31. Szkoła Podstawowa w Baczynie
  32. Szkoła Podstawowa w Brodach
  33. Szkoła Podstawowa w Bukowcu
  34. Szkoła Podstawowa w Chlebowie
  35. Szkoła Podstawowa w Golicach
  36. Szkoła Podstawowa w Goszczanowie
  37. Szkoła Podstawowa w Iłowej
  38. Szkoła Podstawowa w Jenińcu
  39. Szkoła Podstawowa w Kosieczynie
  40. Szkoła Podstawowa w Mirostowicach Dolnych
  41. Szkoła Podstawowa w Stawie
  42. Szkoła Podstawowa w Szczepanowie
  43. Szkoła Podstawowa w Ulimiu
  44. Szkoła Podstawowa w Czarnowie
  45. Szkoła Podstawowa w Dąbroszynie

 Gimnazja:

  1. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach
  2. Gimnazjum nr 1 w Gubinie
  3. Gimnazjum Nr 1 w Zielonej Górze
  4. Gimnazjum Nr 10 w Zielonej Górze
  5. Gimnazjum nr 12 w Gorzowie Wlkp.
  6. Gimnazjum Nr 2 w Żarach
  7. Gimnazjum nr 21 w Gorzowie Wlkp.
  8. Gimnazjum Nr 3 w Nowej Soli
  9. Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze
  10. Gimnazjum Publiczne w Baczynie
  11. Gimnazjum w Chlebowie
  12. Gimnazjum w Grabicach
  13. Gimnazjum w Kargowej
  14. Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim
  15. Gimnazjum w Pomorsku
  16. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nowym Miasteczku
  17. Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Żaganiu
  18. Publiczne Gimnazjum nr 3 w Mirostowicach Dolnych
  19. Publiczne Gimnazjum w Małomicach
  20. Publiczne Gimnazjum w Niedoradzu 
  21. Publiczne Gimnazjum w Przylepie
  22. Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wlkp.
  23. Katolickie Gimnazjum w Żarach
  24. Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku

Licea Ogólnokształcące:

  1. Liceum Ogólnokształcące w  Żaganiu
  2. Liceum Ogólnokształcące w Kostrzynie nad Odrą
  3. Liceum Ogólnokształcące nr 4 w Zielonej Górze
  4. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Żarach

 Technika:

  1. Technikum nr 8 w ZS nr 12 w Gorzowie Wlkp.
  2. Technikum nr 4 w ZSB w Żarach
  3. Technikum w ZSP nr 3 w Nowej Soli
  4. Technikum w ZSTiH w Żaganiu
  5. Technikum w ZSE w Ośnie Lubuskim
  6. Technikum nr 1 w ZSB w Gorzowie Wielkopolskim
  7. Technikum w ZSP wTrzcielu
  8. Technikum w ZS w Kostrzynie nad Odrą
  9. Technikum w ZSZ PBO w Zielonej Górze
  10. Technikum w PZSTiZ w Świebodzinie

Zasadnicze Szkoły Zawodowe:

  1. Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4 w ZSB w Żarach
  2. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZSP nr 3 w Nowej Soli
  3. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZSTiH w Żaganiu
  4. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZSE w Ośnie Lubuskim
  5. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w PZSTiZ w Świebodzinie
  6. Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSB w Gorzowie Wielkopolskim
  7. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZSP w Trzcielu
  8. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZS w Kostrzynie nad Odrą
  9. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZSZ PBO w Zielonej Górze

 Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze:

  1. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Nowej Soli
  2. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubsku,
  3. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szprotawie
  4. Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Żaganiu
  5. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach
  6. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Świebodzinie
  7. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulechowie
  8. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie
  9. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelcach Krajeńskich

 Inne:

 

  1. Internat Sportowy w Zielonej Górze
  2. Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze

 

 Raporty z ewaluacji przeprowadzonych na terenie całej Polski

 

 

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet