Wykaz raportów z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych Drukuj
Autor: Beata Wachowiak (Tel. 095 725 50 26)   
piątek, 07 sierpnia 2015 07:54

logo koWykaz raportów z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych przeprowadzonych w województwie lubuskim w roku szkolnym 2014/2015 dostępnych na stronie www.npseo.pl/action/raports

W rozwinięciu lista placówek.

 

 

Ewaluacja zewnętrzna całościowa:

 

Przedszkola:

  1. Przedszkole Niepubliczne " Chatka Kubusia Puchatka" w Gorzowie Wlkp.
  2. Miejskie Przedszkole Nr 37   w Zielonej Górze
  3. Przedszkole Nr 3 w Lubsku
  4. Miejskie Przedszkole nr 30 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze
  5. Miejskie Przedszkole nr 10 w Żarach
  6. Miejskie Przedszkole Nr 9 w Zielonej Górze
  7. Publiczne Przedszkole Nr 1 w Świebodzinie
  8. Przedszkole Miejskie nr 20 w Gorzowie Wlkp.
  9. Prywatne Przedszkole Elemelek  w Gorzowie Wlkp.
  10. Przedszkole Miejskie nr 2 w Gorzowie Wlkp.
  11. Miejskie Przedszkole Nr 2 w Żaganiu
  12. Przedszkole Miejskie nr 12 w Gorzowie Wlkp.

 Szkoły podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze
  2. Szkoła Podstawowa w Jasieniu
  3. Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie

 

Ewaluacja zewnętrzna problemowa:

 

Przedszkola:

  1. Publiczne Przedszkole nr 3 w Świebodzinie im. Czesława Janczarskiego w Świebodzinie
  2. Miejskie Przedszkole Nr 5 w Żaganiu
  3. Miejskie Przedszkole Nr 6 w Żaganiu
  4. Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14 w Gorzowie Wlkp.
  5. Przedszkole Miejskie nr 21 w Gorzowie Wlkp.
  6. Przedszkole Miejskie nr 22 w Gorzowie Wlkp.
  7. Przedszkole Miejskie nr 3 w Gorzowie Wlkp.
  8. Miejskie Przedszkole nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze
  9. Niepubliczne Przedszkole   w Zielonej Górze
  10. Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Zielonej Górze
  11. Przedszkole Miejskie nr 30 w Gorzowie Wlkp.
  12. Przedszkole Miejskie nr 6 w Gorzowie Wlkp.
  13. Przedszkole Miejskie nr 33 w Gorzowie Wlkp.
  14. Przedszkole nr 4 w Słubicach
  15. Przedszkole w Pszczewie
  16. Przedszkole Miejskie nr 25 w Zielonej Górze
  17. Przedszkole Miejskie nr 13 w Zielonej Górze
  18. Przedszkole samorządowe w Jasieniu
  19. Publiczne Przedszkole  Samorządowe w Trzebielu

Szkoły Podstawowe:

  1. Katolicka Szkoła Podstawowa w Żarach
  2. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Miasteczku
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1w Żaganiu
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 Żaganiu
  6. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Żaganiu
  7. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Świebodzinie
  8. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w  Świebodzinie
  9. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Zielonej Górze
  10. Publiczna Szkoła Podstawowa w Grabicach
  11. Publiczna Szkoła Podstawowa w Małomicach
  12. Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedoradzu
  13. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ochli
  14. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ogardach
  15. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku
  16. Publiczna Szkoła Podstawowa w Tucznie
  17. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielisławicach
  18. Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia w Gorzowie Wlkp.
  19. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września - Woldenberczyków w Dobiegniewie,
  20. Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
  21. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku
  22. Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach
  23. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzepinie
  24. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Gorzowie Wlkp.
  25. Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie
  26. Szkoła Podstawowa nr 21w Gorzowie Wlkp.
  27. Szkoła Podstawowa nr 5 w Gorzowie Wlkp.
  28. Szkoła Podstawowa nr 6 w Zielonej Górze
  29. Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.
  30. Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła W Dąbrówce Wielkopolskiej
  31. Szkoła Podstawowa w Baczynie
  32. Szkoła Podstawowa w Brodach
  33. Szkoła Podstawowa w Bukowcu
  34. Szkoła Podstawowa w Chlebowie
  35. Szkoła Podstawowa w Golicach
  36. Szkoła Podstawowa w Goszczanowie
  37. Szkoła Podstawowa w Iłowej
  38. Szkoła Podstawowa w Jenińcu
  39. Szkoła Podstawowa w Kosieczynie
  40. Szkoła Podstawowa w Mirostowicach Dolnych
  41. Szkoła Podstawowa w Stawie
  42. Szkoła Podstawowa w Szczepanowie
  43. Szkoła Podstawowa w Ulimiu
  44. Szkoła Podstawowa w Czarnowie
  45. Szkoła Podstawowa w Dąbroszynie

 Gimnazja:

  1. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bojadłach
  2. Gimnazjum nr 1 w Gubinie
  3. Gimnazjum Nr 1 w Zielonej Górze
  4. Gimnazjum Nr 10 w Zielonej Górze
  5. Gimnazjum nr 12 w Gorzowie Wlkp.
  6. Gimnazjum Nr 2 w Żarach
  7. Gimnazjum nr 21 w Gorzowie Wlkp.
  8. Gimnazjum Nr 3 w Nowej Soli
  9. Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze
  10. Gimnazjum Publiczne w Baczynie
  11. Gimnazjum w Chlebowie
  12. Gimnazjum w Grabicach
  13. Gimnazjum w Kargowej
  14. Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim
  15. Gimnazjum w Pomorsku
  16. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nowym Miasteczku
  17. Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Żaganiu
  18. Publiczne Gimnazjum nr 3 w Mirostowicach Dolnych
  19. Publiczne Gimnazjum w Małomicach
  20. Publiczne Gimnazjum w Niedoradzu 
  21. Publiczne Gimnazjum w Przylepie
  22. Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wlkp.
  23. Katolickie Gimnazjum w Żarach
  24. Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku

Licea Ogólnokształcące:

  1. Liceum Ogólnokształcące w  Żaganiu
  2. Liceum Ogólnokształcące w Kostrzynie nad Odrą
  3. Liceum Ogólnokształcące nr 4 w Zielonej Górze
  4. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Żarach

 Technika:

  1. Technikum nr 8 w ZS nr 12 w Gorzowie Wlkp.
  2. Technikum nr 4 w ZSB w Żarach
  3. Technikum w ZSP nr 3 w Nowej Soli
  4. Technikum w ZSTiH w Żaganiu
  5. Technikum w ZSE w Ośnie Lubuskim
  6. Technikum nr 1 w ZSB w Gorzowie Wielkopolskim
  7. Technikum w ZSP wTrzcielu
  8. Technikum w ZS w Kostrzynie nad Odrą
  9. Technikum w ZSZ PBO w Zielonej Górze
  10. Technikum w PZSTiZ w Świebodzinie

Zasadnicze Szkoły Zawodowe:

  1. Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4 w ZSB w Żarach
  2. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZSP nr 3 w Nowej Soli
  3. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZSTiH w Żaganiu
  4. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZSE w Ośnie Lubuskim
  5. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w PZSTiZ w Świebodzinie
  6. Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSB w Gorzowie Wielkopolskim
  7. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZSP w Trzcielu
  8. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZS w Kostrzynie nad Odrą
  9. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w ZSZ PBO w Zielonej Górze

 Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze:

  1. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Nowej Soli
  2. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lubsku,
  3. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szprotawie
  4. Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Żaganiu
  5. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach
  6. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Świebodzinie
  7. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulechowie
  8. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie
  9. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelcach Krajeńskich

 Inne:

 

  1. Internat Sportowy w Zielonej Górze
  2. Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze

 

 Raporty z ewaluacji przeprowadzonych na terenie całej Polski