BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Nadzór pedagogiczny

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Wykaz raportów z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych przeprowadzonych w roku szkolnym 2015/2016 Print
Written by Krystyna Wiśniewska   
Wednesday, 07 September 2016 11:12

logo koWykaz raportów z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych przeprowadzonych w województwie lubuskim w roku szkolnym 2015/2016 dostępnych na stronie http://www.npseo.pl/action/raports


Ewaluacje zewnętrzne całościowe:


Przedszkola:

  1. Gminne Przedszkole Publiczne w Bogdańcu
  2. Przedszkole Miejskie Nr 4 "Bajka" w Kostrzynie Nad Odrą
  3. Przedszkole Samorządowe w Dychowie
  4. Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Strzelcach Krajeńskich

Szkoły Podstawowe:

  1. Prywatna Szkoła Podstawowa o Profilu Artystycznym w Gorzowie Wielkopolskim
  2. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Międzyrzeczu
  3. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Szarych Szeregów w Międzyrzeczu
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubsku
  5. Szkoła Podstawowa im. Lubuskiej Brygady WOP w Dychowie

Gimnazja:

  1. Publiczne Gimnazjum w Strzelcach Krajeńskich

Inne:

  1. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Skwierzynie
  2. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gubinie

Ewaluacje zewnętrzne problemowe:


Przedszkola:

  1. Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Zakątek" w Międzyrzeczu
  2. Miejskie Przedszkole nr 2 w Żarach
  3. Miejskie Przedszkole Nr 11 „Tęczowy Zakątek" w Zielonej Górze
  4. Przedszkole Baśniowa Kraina w Dobiegniewie
  5. Przedszkole Samorządowe w Bobrowicach
  6. Gminne Przedszkole W Santoku
  7. Przedszkole Sióstr św. Elżbiety w Zielonej Górze
  8. Przedszkole Gminne w Lubiszynie z Filią w Baczynie
  9. Publiczne Przedszkole w Drezdenku
  10. Przedszkole Samorządowe Nr 3 „Jarzębinka" w Rzepinie
  11. Przedszkole Samorządowe w Słońsku
  12. Przedszkole Miejskie Nr 29 w Gorzowie Wielkopolskim
  13. Przedszkole Miejskie w Łęknicy
  14. Przedszkole Miejskie Nr 18 w Gorzowie Wielkopolskim
  15. Niepubliczne Przedszkole "Pod Muchomorkiem" w Zbąszynku
  16. Przedszkole Gminne w Kołczynie
  17. Przedszkole nr 7 "Pod Muchomorkiem" w Sulechowie
  18. Niepubliczne Przedszkole "Kraina Baśni" w Zielonej Górze
  19. Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Rzepinie
  20. Miejskie Przedszkole nr 3 w Żaganiu
  21. Niepubliczne Przedszkole Jacek i Agatka w Zielonej Górze
  22. Gminne Przedszkole w Lipkach Wielkich
  23. Przedszkole Samorządowe w Deszcznie
  24. Przedszkole Gminne w Wawrowie
  25. Przedszkole w Lipinkach Łużyckich
  26. Przedszkole Publiczne w Podmoklach Wielkich
  27. Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim
  28. Gminne Przedszkole w Zespole Szkół w Grabiku
  29. Przedszkole Miejskie Nr 16 w Gorzowie Wielkopolskim
  30. Przedszkole Miejskie nr 15 w Gorzowie Wielkopolskim
  31. Gminne Przedszkole w Szczańcu Z Oddziałem Zamiejscowym w Smardzewie
  32. Przedszkole Miejskie Nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim
  33. Miejskie Przedszkole Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi „Wyspa Dzieci" w Zielonej Górze
  34. Samorządowe Przedszkole Publiczne w Ośnie Lubuskim
  35. Przedszkole Komunalne Nr 2 w Szprotawie
  36. Przedszkole Komunalne Nr 3 w Szprotawie
  37. Miejskie Przedszkole Nr 20 w Zielonej Górze

Szkoły Podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim
  2. Szkoła Podstawowa Specjalna w Żarach
  3. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Krośnie Odrzańskim
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu
  6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieżycach
  7. Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekarzynie
  8. Szkoła Podstawowa w Konradowie
  9. Szkoła Podstawowa w Gęstowicach
  10. Szkoła Podstawowa w Kijach
  11. Szkoła Podstawowa w Drągowinie
  12. Szkoła Podstawowa w Drawinach
  13. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy
  14. Szkoła Podstawowa w Starych Bielicach
  15. Szkoła Podstawowa w Walewicach
  16. Szkoła Podstawowa Nr 18 w Gorzowie Wielkopolskim
  17. Szkoła Podstawowa Specjalna im. Kawalerów Maltańskich w Zaborze Przy Centrum Leczenia Dzieci I Młodzieży
  18. Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 4 w Krośnie Odrzańskim
  19. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gościkowie
  20. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Żarach
  21. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciosańcu
  22. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Niewidziajły w Sławie
  23. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sosnach
  24. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej
  25. Szkoła Podstawowa w Kołczynie
  26. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Nowej Soli
  27. Szkoła Podstawowa w Lipinkach Łużyckich im. Prof. Władysława Szafera
  28. Szkoła Podstawowa w Podmoklach Małych
  29. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Trzebiechowie
  30. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim
  31. Szkoła Podstawowa Nr 10 w Zielonej Górze
  32. Szkoła Podstawowa w Wymiarkach
  33. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Sulechowie
  34. Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr 22 w Zielonej Górze
  35. Szkoła Podstawowa w Lubnie
  36. Szkoła Podstawowa w Grabiku
  37. Szkoła Podstawowa Nr 16 w Gorzowie Wielkopolskim

Gimnazja:

  1. Gimnazjum Specjalne w Żarach
  2. Gimnazjum w Łęknicy
  3. Gimnazjum Nr 18 w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Gimnazjum Specjalne im. Kawalerów Maltańskich w Zaborze Przy Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
  5. Gimnazjum Nr 3 w Żarach
  6. Gimnazjum Specjalne Nr 2 w Krośnie Odrzańskim
  7. Publiczne Gimnazjum w Ciosańcu
  8. Katolickie Gimnazjum im. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Nowej Soli
  9. Publiczne Gimnazjum w Lipinkach Łużyckich
  10. Gimnazjum Sportowe Nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim
  11. Publiczne Gimnazjum w Trzebiechowie
  12. Gimnazjum Nr 4 Sportowe w Zielonej Górze
  13. Publiczne Gimnazjum w Witoszynie
  14. Gimnazjum Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Sulechowie
  15. Gimnazjum Nr 9 w Zielonej Górze
  16. Gimnazjum Nr 16 w Gorzowie Wielkopolskim

Licea Ogólnokształcące:

  1. Liceum Ogólnokształcące w Żaganiu
  2. Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja Szkoła" w Żarach
  3. I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach
  5. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Zespole Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach
  6. VI Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim
  7. VII Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
  8. II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne w Zielonej Górze
  9. VIII Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim

Technika:

  1. Technikum w Żaganiu
  2. Technikum Nr 5 w Zielonej Górze
  3. Technikum Nr 6 w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Technikum w Strzelcach Krajeńskich
  5. Technikum w Skwierzynie

Zasadnicze Szkoły Zawodowe:

  1. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Żaganiu
  2. Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 w Zielonej Górze
  3. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Strzelcach Krajeńskich
  4. Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Skwierzynie

Inne:

  1. Centrum Kształcenia Praktycznego w Gorzowie Wielkopolskim
  2. Ośrodek Dokształcania I Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze
  3. Regionalny Ośrodek Dokształcania I Doskonalenia Zawodowego w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy w Gorzowie Wielkopolskim
  5. Ośrodek Rewalidacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy Dla Dzieci I Młodzieży z Autyzmem w Gorzowie Wielkopolskim
  6. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Babimoście
  7. Ośrodek Prowadzony Przez Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety w Zielonej Górze
  8. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zaborze
 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet