BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Rodzice i uczniowie

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Program stypendialny "Mistrzowie Chemii" Fundacji "ORLEN- DAR SERCA" Drukuj
Autor: Magdalena Machowska   
piątek, 10 marca 2017 11:26

fundacja orlen dar sercaInformujemy, iż w kwietniu br. wystartuje kolejna edycja programu stypendialnego „Mistrzowie Chemii”, prowadzonego przez Fundację "ORLEN - DAR SERCA". Program skierowany jest do najzdolniejszych i osiągających sukcesy w dziedzinie nauk ścisłych absolwentów gimnazjów planujących naukę w liceum lub technikum i ma na celu zapewnienie im optymalnych warunków do edukacji i rozwoju osobistego.

 

 

Stypendyści będą mogli korzystać ze wsparcia Fundacji przez cały okres nauki w szkole ponadgimnazjalnej. Fundacja pokryje koszty związane z edukacją, w tym zakup podręczników i pomocy szkolnych, udział uczniów w programie zajęć dodatkowych oraz pobyt w internacie wraz z wyżywieniem. Dodatkowo Fundacja zapewni wypłacane co miesiąc kieszonkowe na pokrycie osobistych wydatków związanych z nauką. Absolwenci programu, którzy zdecydują się kontynuować swoją przygodę z chemią na studiach wyższych, będą mieli szansę na otrzymanie stypendium naukowego oraz minigrantu na badania.

 

Ogólnopolska rekrutacja do programu odbywać się będzie dwuetapowo. Pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza on-line który na początku kwietnia pojawi się na stronie www.orlendarserca.pl w zakładce „Nasza działalność” -> „Programy stypendialne”.

 

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet