Wykaz Szkół Promujących Zdrowie województwa lubuskiego Print
Written by Ewa Rawa (Tel. 95 7255030)
Wednesday, 20 November 2013 08:37

szkola promujaca zdrowieSzanowni Państwo

Dyrektorzy

Lubuskich Szkół Promujących Zdrowie

W związku z koniecznością uaktualnienia informacji dotyczących Szkół Promujących Zdrowie bardzo proszę o zweryfikowanie załączonego wykazu.  Proszę o informację w przypadku braku w wykazie Państwa szkoły/placówki (lub zauważonych błędnych zapisów). Dodatkowo bardzo proszę wszystkich dyrektorów lubuskich SzPZ o:

- potwierdzenie realizacji w roku szk. 2013/2014 przez Państwa szkołę/placówkę programu SzPZ,

- podanie nazwiska szkolnego koordynatora ds. promocji zdrowia.

Powyższe informacje proszę przekazać w nieprzekraczalnymterminiedo 26 listopada br.

Załącznik: Wykaz Szkół Promujących Zdrowie województwa lubuskiego

Koordynator Wojewódzki SzPZ