Konferencja: Szkoła Promująca Zdrowie – szkołą realizującą zalecenia Kodeksu Walki z Rakiem Print
Written by Ewa Rawa (Tel. 95 7255030)
Wednesday, 20 November 2013 10:30

szkola promujaca zdrowieSzanowni Państwo

Dyrektorzy szkół/ placówek województwa lubuskiego

Szkolni koordynatorzy ds. promocji zdrowia

Serdecznie zapraszam dyrektorów/ szkolnych koordynatorów ds. promocji zdrowia na konferencję Szkoła Promująca Zdrowie – szkołą realizującą zalecenia Kodeksu Walki z Rakiem.  Konferencja organizowana jest przy współpracy Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp., Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp.

Spotkanie odbędzie się 28 listopada 2013 r. w godz. 10.00 - 14.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wlkp., ul. Chopina 52, budynek nr 5.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału w konferencji do 27 listopada 2013 r na stronie http://ko-gorzow.edu.pl/konferencje

Program konferencji w załączeniu