Seminarium: Kształtowanie umiejętności życiowych uczniów – prezentacja doświadczeń szkół/placówek promujących zdrowie. Print
Written by Ewa Rawa (tel. 95 7255030)
Wednesday, 19 February 2014 15:44

szkola promujaca zdrowieWojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp. zaprasza koordynatorów szkół/placówek promujących zdrowie, nauczycieli zajmujących się edukacją prozdrowotną i promocją zdrowia oraz wychowawców klas  do udziału w seminarium Kształtowanie umiejętności życiowych uczniów – prezentacja doświadczeń szkół/placówek promujących zdrowie, które odbędzie się 25 lutego 2014 r. Rozpoczęcie - godz. 15.00.

Uczestnicy proszeni są o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej Ośrodka.

Pełna informacja pod adresem: www.womgorz.edu.pl